Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 16-04-2015 15:32

Tak w ogóle to czy opłaca się z tego co zarobimy kupować refferale? A jeśli tak to na jakich stronach + jaki zysk z tego wyjdzie Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 16-04-2015 17:18

@Flejva Lista nick/mail i nazwy pluginów. Kurde tłumaczę to jak krowie na rowie a i tak nie jarzycie...

@Penguinerr Jednie warofclicks ale ogólnie polecam jedynie wypłacać i wrzucać kasę np na paidverts gdzie są duże zyski Smile. Uwaga jeśli masz zamiar inwestować na paidverts nie używaj pluginu paidverts!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 16-04-2015 17:41

(16-04-2015 17:18)Xzibin napisał(a):  @Flejva Lista nick/mail i nazwy pluginów. Kurde tłumaczę to jak krowie na rowie a i tak nie jarzycie...

@Penguinerr Jednie warofclicks ale ogólnie polecam jedynie wypłacać i wrzucać kasę np na paidverts gdzie są duże zyski Smile. Uwaga jeśli masz zamiar inwestować na paidverts nie używaj pluginu paidverts!

Widze jak kazdemu tłumaczysz ze az tak ciezko napisac ze trzeba dac taką liste , tylko napisales na poczatku w 1 poscie ze ma byc jakas lista, głoszą pogłoski ze ktoś sie domyslil o jaka chodzi..
Moze byc odpowiedział na drugie pytanie , czy da sie pojedynczo wlaczac pluginy czy bot działa tylko ALL IN?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 16-04-2015 18:14

Chcesz to mogę Ci wysłać jakieś 10 wiadomości PM w których to tłumaczę. Nie wiem dlaczego nie ogarniacie: "Proszę o wysyłanie listy nick/email i spis pluginów a nie zdjęć z listą" Czego tutaj nie da się zrozumieć? Tongue

Da się. Zobacz sobie jakie masz opcje w programie. Start i Start All Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - yolo89 - 16-04-2015 18:25

opłaca się inwestować w warofclick ?? w pv nie bardzo mi się usmiecha bo pp nie działa ;/


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 16-04-2015 18:41

Czy się opłaca ciężko powiedzieć. Trzeba mieć farta żeby trafić na aktywnych refów. Paidverts poczekaj z 2 tygodnie to PP będzie działało Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 16-04-2015 19:17

(16-04-2015 18:14)Xzibin napisał(a):  Chcesz to mogę Ci wysłać jakieś 10 wiadomości PM w których to tłumaczę. Nie wiem dlaczego nie ogarniacie: "Proszę o wysyłanie listy nick/email i spis pluginów a nie zdjęć z listą" Czego tutaj nie da się zrozumieć? Tongue

Da się. Zobacz sobie jakie masz opcje w programie. Start i Start All Smile

W sumie masz racje idzie zrozumiec moj blad , dzieki za odp , jutro lub jeszcze dzis puszczę bota.


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 16-04-2015 20:18

Spoko Smile. Nie ma sprawy. Uprzedzam że w weekend mnie nie ma i nie będę wysyłał kluczy!


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Władysław - 16-04-2015 21:05

Hmm, ciekawo ... Przepraszam za głupie pytanie, ale czy ktoś powie ile średnio miesięcznie na tym można zarobić ? Po prostu ja nigdy nie miałem zaufania do takich sposobów zarobku, ale, skąd wiedzieć, może być myliłem się Big Grin


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 16-04-2015 21:37

Hitbucks czemu mam ciagle Invalid token, co bym nie wpisał? To jedyny serwis jak narazie z tym problemem.