Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie (/Temat-Multiclicker-2-Zarabiaj-ponad-1-na-dzien-Tylko-kilka-minut-dziennie-110823)



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Niman - 15-04-2015 19:21

Fajna sprawa ale trzeba się trochę pobawić


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Fricooo - 15-04-2015 19:54

Ktos ma jakies informacje o wildbux? Jakies niedawne dowody wyplat? Podobno to teraz SCAM z tego co mozna sie dowiedziec na zagranicznych stronach


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Blackers - 15-04-2015 20:13

Panowie co jaki czas włączacie bota? Raz dziennie? Dwa?


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 16-04-2015 00:47

(15-04-2015 18:32)Flejva napisał(a):  To ile z tych wszystkich stron idzie dziennie wyklikac z botem? I ile to zajmuje botowi?



RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 16-04-2015 09:35

@Fricoo Nie wiem co do wildbux. Prawdopodobnie to scam ale sprawdzić nie zaszkodzi. Najwyżej wrzucę na listę i usunę plugin

@Flejva Pare minut

@Blackers Ja odpalam 2x dziennie rano i wieczorem

[Obrazek: noblebux.png]

Edit: Clickers.info nie działa. Musimy poczekać żeby pluginy działały Smile


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Blackers - 16-04-2015 13:35

duzo pluginów jakoś teraz właśnie nie działa, druga sprawa strasznie wkurzające sa te captchy które odczytać graniczy z cudem


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Penguinerr - 16-04-2015 14:02

Czy miał ktoś podobnie? Niestety po wejściu na stronę okazało się, że tych 100$ nie ma, a już się cieszyłem Big Grin
[Obrazek: aha.jpg]


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - banipunz - 16-04-2015 14:08

Meh, musze sformatowac komputer, odkad zaktualizowalem windowsa java nie chce dzialac (error code 1603 Sad ) a co za tym idzie bot Sad


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Xzibin - 16-04-2015 14:57

@Penguinerr po prostu plugin się spartolił i źle odczytuje. Z niektórych Gridów możesz dostać 20$ jeśli masz mega farta ale nie 100 xd


RE: Multiclicker 2 - Zarabiaj ponad 1$ na dzień. Tylko kilka minut dziennie - Flejva - 16-04-2015 15:10

Jak chce key to jaka liste mam wyslac bo nie wiem ocb , narazie rejestruje sie wszedzie z refow ale dopiero 15 stronek wiec odezwe sie jak skoncze ale musze wiedziec co podeslac.
Da sie wlaczac po 1 i gdy wyklika wlaczyc nastepny serwis czy bot działa tylko All in?