Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Kupowanie w shopie lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Kupowanie w shopie lockerz (/Temat-Rozwiazane-Kupowanie-w-shopie-lockerz-11082)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Kupowanie w shopie lockerz - Jose - 29-07-2010 08:42

Wybrałem koszulke lockerz i wyświetlił sie mi taki komunikat (przetłumaczony): Nie masz wystarczająco PTZ, aby otrzymać zniżkę w wysokości 19,99 dolarów można max 12 dolarów zniżki.A ja mam ponad 9000 PTZ.

Co to znaczy,wytłumaczcie mi to.
(Wiem że nie można kupować na razie w shopie ale tak tylko próbowałem, a przy okazji kiedy ten shop dla international?? bo przed każdym filmikiem wyświetla mi się ten Anthony mówiący że to już nie długo.)


RE: Kupowanie w shopie lockerz - omisiu - 29-07-2010 08:46

Nie masz wystarczającej ilości PTZ aby znieść cenę 19$. Masz tylko 12$ zniżki (podnieśli ceny)


RE: Kupowanie w shopie lockerz - jaten_sam - 04-08-2010 20:29

Wlasnie jak jest z tym sklepem bo z Polski nie mozna kupowac...Czy kiedys bedzie to mozliwe?


RE: Kupowanie w shopie lockerz - Bolt - 04-08-2010 20:31

Kiedyś będzie


RE: Kupowanie w shopie lockerz - haggard - 04-08-2010 20:31

Kiedyś to ma być możliwe. Bliższa data nieznana.


RE: Kupowanie w shopie lockerz - Synkretysta - 04-08-2010 20:38

problem jest pewnie w skrypcie. Suwak pracuje nieprawidłowo. Pisałem do nich - ale nie odpowiedzieli.
Suwak działa po staremu (sprzed podwyżki) - ale w tle nalicza już po nowemu.
Zróbcie próbę - weźcie tyle upustu ile możecie (w dolarach), zapamiętajcie ilość PTZ jaką suwak wam pokazał. Następnie wrzućcie do koszyka - a tam zobaczycie co się stało z punktami - będzie ich znacznie więcej.
Mają błąd - i jakoś go nie usuwają


RE: Kupowanie w shopie lockerz - haggard - 04-08-2010 20:48

Chyba było coś o tym w ich ostatnim filmiku Dailies, nie oglądam filmików ale widziałem tytuł na korytarzu.


RE: Kupowanie w shopie lockerz - Silek - 04-08-2010 21:11

Nawet gdzieś ostatnio na hallwayu było napisane, że suwak w shopie nie jest zepsuty. Baa nawet był filmik o tym jak tych dwóch się wypowiadało na ten temat. Jest tak jak oni chcą.


RE: Kupowanie w shopie lockerz - Synkretysta - 05-08-2010 08:44

a ja mam pytanie...wczoraj minęło 17 roboczych od zamówienia towaru w sklepie - a towar jeszcze nie dotarł. Nie ma też żadnej anulacji zakupu. dosłownie nic. Czy ktoś miał już taki przypadek? Pisać czy czekać?


RE: Kupowanie w shopie lockerz - BartuS - 05-08-2010 09:44

My nie możemy zamawiać, chyba, że plus express, to musiałbyś jeszcze trochę poczekać