Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT (/Temat-0-1-zl-na-paypal-za-komentarz-do-filmiku-an-YT-11077)

Strony: 1 2


0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - MareKSG - 29-07-2010 00:51

Tak jak w temacie... Oferuję 10 gorszy na paypala lub rejestrację, dźgi z 4 kont itp. za dodanie komentarza do poniższego filmiku:

KLIK

Komentarze tylko w języku angielskim.

Płacę tylko za jeden koment dlatego nie dodawajcie hurtowo po 50, bo nie mam nieograniczonej ilości kasy na PP Wink

Włączona jest opcja dodawania komentarzy po zatwierdzeniu, dlatego po napisaniu komentarza nie będzie się wyświetlał, aż go nie zatwierdzę Wink

Po dodaniu komentarza, piszcie swoje nicki z Youtube Wink

Zapraszam!


RE: + reput za komentarz do filmiku - Yanke$ - 29-07-2010 08:14

Przepraszam za malutki offtopic, ale:
1. Komentarze po polsku powinny być najmniej mile widziane, a w zasadzie odrzucane, ponieważ dla Polski nie ma oferty, robicie to [chyba] głównie pod Amerykanów, więc tekst powinien być po angielsku;
2. Raczej mało osób się zgłosi za plusy, według mnie lepszym interesem jest kupienie kont YT w ilości, np. 50 i samemu/ bądź przez kogoś / dodawanie komentarzy.
3. Filmik jest mało interesujący, o ile dobrze się zorientowałem nie ma podkładu muzycznego, na filmiku tylko jeden screen, wątpię, żeby to ludzie pobierali, a już tymbardziej z sharecash.

To tak ode mnie. Życzę udanego biznesu ! Big Grin


RE: + reput za komentarz do filmiku - MareKSG - 29-07-2010 13:00

(29-07-2010 08:14)Yanke$ napisał(a):  Przepraszam za malutki offtopic, ale:
1. Komentarze po polsku powinny być najmniej mile widziane, a w zasadzie odrzucane, ponieważ dla Polski nie ma oferty, robicie to [chyba] głównie pod Amerykanów, więc tekst powinien być po angielsku;
2. Raczej mało osób się zgłosi za plusy, według mnie lepszym interesem jest kupienie kont YT w ilości, np. 50 i samemu/ bądź przez kogoś / dodawanie komentarzy.
3. Filmik jest mało interesujący, o ile dobrze się zorientowałem nie ma podkładu muzycznego, na filmiku tylko jeden screen, wątpię, żeby to ludzie pobierali, a już tymbardziej z sharecash.

To tak ode mnie. Życzę udanego biznesu ! Big Grin

Podkładu muzycznego nie można dać bo od razu jest wywalany za prawa autorskie a to ma służyć tylko do pobierania... Od teraz wprowadzam coś innego zamiast + Wink

P.S. do pobrania nie jest jednak trailer tylko coś nie dla dzieci Big Grin może zmienić tematykę filmu?? hmmmm


RE: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - Mateusz5511 - 29-07-2010 14:39

MUMIA1311 pozdro na [email protected] czekam


RE: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - MareKSG - 29-07-2010 14:46

(29-07-2010 14:39)Mateusz5511 napisał(a):  MUMIA1311 pozdro na [email protected] czekam

poszło


RE: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - Mateusz5511 - 29-07-2010 14:54

naciskam na emajlu i nie dodaje sie na konto
eee nie już mam thx
marek jak chcesz więcej komentów z innych kont pisz


RE: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - Smerfetka - 29-07-2010 15:03

jkspiderman76 pozdro na [email protected] czekam Smile


RE: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - MareKSG - 29-07-2010 15:14

(29-07-2010 15:03)Smerfetka napisał(a):  jkspiderman76 pozdro na [email protected] czekam Smile

wysłane

styknie już, bo widzę, że to raczej nic nie da...

Do zamknięcia


RE: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - omisiu - 29-07-2010 15:36

ja jeszcze mogę dać komenta jak jeszcze chcesz


RE: 0,1 zł na paypal za komentarz do filmiku an YT - Yanke$ - 29-07-2010 15:46

Ja również, mam do zaoferowania bardzo duże ilości komenatrzy po 0.05 gr jeden, jeżeli jesteś zainteresowany napisz na PW. Listę komentarzy możesz mi wysłać, albo sam wymyślę co tam napiszę. Zaznaczam, że każdy komentarz ze zmiennym IP, więc 0 % obaw o bana Wink