Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zrobię stronę internetową (LANDINGPAGE SMS, alakwejk, PPA,) ★ NAJTANIEJ ★ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zrobię stronę internetową (LANDINGPAGE SMS, alakwejk, PPA,) ★ NAJTANIEJ ★ (/Temat-Zrobie-strone-internetowa-LANDINGPAGE-SMS-alakwejk-PPA-%E2%98%85-NAJTANIEJ-%E2%98%85-110750)

Strony: 1 2 3 4


Zrobię stronę internetową (LANDINGPAGE SMS, alakwejk, PPA,) ★ NAJTANIEJ ★ - Xaimeer - 18-03-2015 13:25

Zobaczcie pozytywne opinie w tym temacie ;-)
TEMAT JEST NA FORUM JUŻ PONAD ROK Smile


Wykonam stronę postawioną na CMS'ie Wordpress. Inne też mozliwe ale głównie mierze w wordpressa.

- Landing page pod SUB SMS oraz SMS PREMIUM!
- Strony o każdej tematyce np. podobne do kwejka lub demotywatorów, strona pod PPA, PPI a także każda inna tematyka ! Smile
- Czas realizacji do ustalenia na priv (większość robie natychmiastowo)
- Mogę użyć darmowej domeny i hostingu. W przeciwnym razie trzeba się zaopatrzyć w domenę i hosting.
- Przed kupnem staram się wszystko dokładnie ustalić.
Najpierw robię przykładową stronę. Oceniasz czy Ci się podoba, jeśli tak to dopiero wtedy płacisz.


Zapłata: PayPal, Skrill, paysafecard

Podsumowując: Napisz do mnie na priv a możesz tylko zyskać. Nigdzie nie ma i nie będzie taniej (tak podejrzewam), a do tego najpierw robię przykładową stronę, dopiero potem płacisz. Czego chcieć więcej? Smile


OPINIE:
Loretin21 "Polecam ! Bardzo dobry kontakt wykonanie bardzo dobre strony ! Jestem bardzo zadowolony można jedynie polecać !
Jak ktoś ma pomysły na strony internetowe a nie potrafi ich realizować to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Czas wykonania też bardzo szybki.
Pozdrawiam !"

Mklip "Również i ja chciałbym dorzucić pozytywną opinię . Użytkownik Xaimeer jest jak najbardziej godną polecenia osobą. Bardzo szybka realizacja, zero problemów. Wszystko w jak najlepszym porządku. Z czystym sumieniem POLECAM."

Giorgios "Bardzo dobry kontakt jak ! Wszystko zrobione na tip top ! Polecam wszystkim tego użytkownika."

Miedziany "Polecam, Wszystko szybko i sprawnie ;d"

DENON "Polecam ! Szybka realizacja strony oraz pomoc w późniejszej konfiguracji."

zbyszeq "Wszystko według wytycznych, szybko, tanio. Mogę polecić w 100%."

sddr1000 " 100 % profesjonalizmu a przede wszystkim szybko i tanio. Polecam na pewno skorzystam jeszcze nie raz ! Wink "


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Panco122 - 18-03-2015 13:42

Rozumiem, że "zrobienie strony" ogranicza się do instalacji wordpressa i wgrania gotowego szablonu, tak?


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Emh- - 18-03-2015 13:51

(18-03-2015 13:42)Panco122 napisał(a):  Rozumiem, że "zrobienie strony" ogranicza się do instalacji wordpressa i wgrania gotowego szablonu, tak?

Haha! Identyczny post miałem napisać :-)

Ogłoś się na oferii albo olx, i radze podnieść cenę, bo jak ja znalazłbym takie ogłoszenie, że strona za dyche, nie skorzystałbym interpretując to jako jakiś chłam i paździerz. A jak już robisz, to czemu by nie klepać normalnej kasy? Smile


Myślę, że sporo osób poszłoby moim tokiem rozumowania.


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Mailowiec - 18-03-2015 13:59

To jest Polska chłopak chce się uczyć i daje niską cene to tym jeszcze źle Jerk2


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Panco122 - 18-03-2015 14:16

(18-03-2015 13:59)Mailowiec napisał(a):  To jest Polska chłopak chce się uczyć i daje niską cene to tym jeszcze źle Jerk2

Nie o to chodzi. Jak ktoś daje cenę 10zł, to znaczy, że o robieniu stron nie wie nic. Bo gdyby pracował w photoshopie, to nigdy nie wyceniłby tego na dychę. Wiedziałby jak to jest pracochłonne i przede wszystkim-ile warte. Już nie mówię o tworzeniu nowych szablonów, ale chociaż o przerabianiu gotowców...

Podsumowując, moje pytanie było, co wchodzi mieści się w kwocie 10zł. Jeśli postawienie wordpressa i wgranie stylu, to myślę, że przeciętnie spędzający w necie kilka godzin dziennie użytkownik forum zrobi to sam.

I NIE, NIE WYMĄDRZAM SIĘ.


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Xaimeer - 18-03-2015 15:17

Spodziewałem się takich komentarzy. Jak widać, Wam panowie chodzi tylko o kasę a mi nie Big Grin. Doskonale sobie zdaje sprawę z tego ile kosztują tego typu usługi. Również zgadzam się z tym że 10zł może odstraszać ale liczę na zebranie kilku zleceń na szybko, a nie na tworzeniu biznesu i wystawianiu ogłoszeń na oferii, allegro itp.

Panco122. Co ma się mieścić w kwocie 10zł ustalam na priv z każdym indywidualnie. Jeśli myślisz że za kwote 10zł napisze specjalnie dla Ciebie unikalny szablon to rzeczywiście muszę przyznać racje - nie zrobie tego. Myślę że nawet w Indiach czy Bangladeszu nie znajdziesz człowieka który to zrobi za 10zł.
Każdy może postawić stronę na wordpressie sam? Oczywiście że tak, nie musisz u mnie kupować.

Ludzie, trochę mniej narzekania. Przecież możecie kupować drożej, nie ma problemu. Jeśli ktoś boi się o jakość to nie ma podstaw bo najpierw wykonuje stronkę a potem kupujesz.


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Branzolek - 18-03-2015 15:26

Rób to co lubisz robić i pieprz innych Wink Odpowiednie osoby same się do ciebie zgłoszą.
Tyle.


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Exodisss - 19-03-2015 07:22

W jaki sposób polega Twoja usługa ?

Czy to jest to jak koledzy piszą czy przygotujesz stronę już pod konkretne treści ??


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - kilerZbsk - 19-03-2015 10:36

Witam,chciałbym stworzyc strone internetową pod taki fanpage - https://www.facebook.com/PolandWar?ref=hl

Dałby pan rade ?Smile


RE: Zrobię stronę internetową za 10zł :D ★ NAJTANIEJ ★ - Xaimeer - 20-03-2015 15:54

Wszyscy dostali odpowiedzi na priv.