Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program partnerski Chomikuj.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program partnerski Chomikuj.pl (/Temat-Program-partnerski-Chomikuj-pl-11075)



Program partnerski Chomikuj.pl - WojaS_PL - 28-07-2010 21:12

[Obrazek: chomik468x60.gif]

Program partnerski Chomikuj.pl pozwala w bardzo prosty i wygodny sposób zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu !

Czym jest chomikuj.pl ?

W tym serwisie każdemu użytkownikowi zostaje przydzielany dysk internetowy o nieograniczonej pojemności, na którym może umieszczać swoje pliki i dzielić się nimi z innymi użytkownikami. Użytkownik może uploadować praktycznie wszystko : filmy, muzykę, programy, gry, e-booki itd.

Jak zarabiać w programie partnerskim chomikuj.pl ?

Każdy użytkownik przystępujący do programu dostaje dostęp do specjalnego panelu, w którym może wygenerować linki oraz banery do "zachomikowanych" przez niego plików lub na stronę główną serwisu. Za każdym razem gdy ktoś kliknie w link a następnie zarejestruje się na chomiku system zapamiętuje go jako Twojego poleconego. Dzięki temu systemowi gdy taki użytkownik wykupi rozszerzenie konta lub abonament Ty dostaniesz za to prowizję.

Generalnie prowizje przedstawiają się następująco:

30% za wszystkie usługi opłacone online przez Twoich klientów
15% za usługi opłacone sms-em
Program jest dwupoziomowy, czyli dostajesz również 10% od zarobków osób poleconych przez Ciebie.

Kiedy mogę wypłacić zarobione pieniądze ?

Wypłaty można dokonac na konto bankowe po przekroczeniu 50zł. Czas oczekiwania na przelew to 1-2 dni. Wypłaty realizowane są na początku miesiąca.

Chciałbyś zacząć zarabiać z serwisem chomikuj.pl ??

Nic prostszego ! Wystarczy że przejdziesz już teraz do PANELU REJESTRACJI, założysz konto i zapiszesz się do programu partnerskiego ! Przypominam, że wszystkie czynności czyli rejestracja, udział w programie oraz chomikowanie plików są BEZPŁATNE !!!


RE: Program partnerski Chomikuj.pl - kreatywny - 28-07-2010 21:19

plusik za info ale minimalna wyplata od 50 i na konto .. no to trochę dużo i wolalbym np; na pp ;/


RE: Program partnerski Chomikuj.pl - WojaS_PL - 28-07-2010 22:33

Fakt, na PP nie można, jednak nie widzę różnicy. Ja sam nie mam własnego konta, dlatego przy zapisie podałem numer konta mojej matki Wink

Poza tym, jak ktoś potrafi dobrze zachęcać ludzi to te 5 dych to prawie nic, dodatkowo chciałbym powiadomić, że na moim chomiku znajdziecie e-booka "11 Sekretów Błyskawicznego Zarabiania w P.P. Chomikuj" który pomoże wam zwiększyć popularność waszego chomika a co za tym idzie - zwiększyć dochody Big Grin

Znajdziecie go w folderze "E-Booki", hasło do niego : ebook1