Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Praca na kamerkach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Praca na kamerkach (/Temat-Praca-na-kamerkach-110749)

Strony: 1 2


Praca na kamerkach - PannaMigotka84 - 18-03-2015 12:54

Cześć kobiety, dziewczyny... wiem, ze można dobrze zarobić na portalach z kamerkami, jakie macie doświadczenie w tym zakrese? na jakich portalach można obrze zarobić?? i jak dokąłdnie to wygląda, w jaki sposób sa wypłacane pieniądze itp?
IdeaJerk2


RE: Praca na kamerkach - aero2 - 18-03-2015 13:04

Polecam ci ShowUp.tv najbardziej znany serwis z sex kamerkami.

Z chęcią zobaczyłbym testową próbkę twojej transmisji.


RE: Praca na kamerkach - surfer0700 - 18-03-2015 13:08

(18-03-2015 13:04)aero2 napisał(a):  Z chęcią zobaczyłbym testową próbkę twojej transmisji.


Jerk Jerk Jerk beka Jerk Jerk Jerk


Z mniej popularnych:

+18



RE: Praca na kamerkach - mamrocik - 18-03-2015 13:56

Myślę, że to taka mała reklama stronek z kamerkami. Jerk2
Czyżby oglądalność spadła? Lol


RE: Praca na kamerkach - PannaMigotka84 - 21-04-2015 19:53

Witam!
Zdecydowanie polecam amateurcommunity.pl, tutaj nic nie robi sie za darmo tak jak na show.up! Dostaje prowizje za każdą otrzymaną wiadomość! Ogólnie sa bardzo wysokie prowizje, nareszcie można naprawe zarobić, a nie siedzieć przed kamerką za free. Duzo jest też napalonych gości Big Grin Tongue Naprawdę polecam, jestem mega zadowolona, buuuźkiHuh


RE: Praca na kamerkach - prololex - 21-04-2015 20:28

(21-04-2015 19:53)PannaMigotka84 napisał(a):  Witam!
Zdecydowanie polecam amateurcommunity.pl, tutaj nic nie robi sie za darmo tak jak na show.up! Dostaje prowizje za każdą otrzymaną wiadomość! Ogólnie sa bardzo wysokie prowizje, nareszcie można naprawe zarobić, a nie siedzieć przed kamerką za free. Duzo jest też napalonych gości Big Grin Tongue Naprawdę polecam, jestem mega zadowolona, buuuźkiHuh

Idź do klubu nocnego, lepiej zarobisz Big Grin


RE: Praca na kamerkach - selfie - 21-04-2015 20:35

(21-04-2015 19:53)PannaMigotka84 napisał(a):  Witam!
Zdecydowanie polecam amateurcommunity.pl, tutaj nic nie robi sie za darmo tak jak na show.up! Dostaje prowizje za każdą otrzymaną wiadomość! Ogólnie sa bardzo wysokie prowizje, nareszcie można naprawe zarobić, a nie siedzieć przed kamerką za free. Duzo jest też napalonych gości Big Grin Tongue Naprawdę polecam, jestem mega zadowolona, buuuźkiHuh

Myślę że stać was na lepszą reklam Wink Btw. Amatorzy online wystarczająco odstraszają ze strony Jerk


RE: Praca na kamerkach - szykiryki - 22-04-2015 08:20

Czulam, ze to bedzie jakas proba nieudolnego marketingu szeptanego Big Grin


RE: Praca na kamerkach - qwertybsk - 22-04-2015 08:34

(18-03-2015 12:54)PannaMigotka84 napisał(a):  Cześć kobiety, dziewczyny... wiem, ze można dobrze zarobić na portalach z kamerkami, jakie macie doświadczenie w tym zakrese? na jakich portalach można obrze zarobić?? i jak dokąłdnie to wygląda, w jaki sposób sa wypłacane pieniądze itp?
IdeaJerk2


(21-04-2015 19:53)PannaMigotka84 napisał(a):  Witam!
Zdecydowanie polecam amateurcommunity.pl, tutaj nic nie robi sie za darmo tak jak na show.up! Dostaje prowizje za każdą otrzymaną wiadomość! Ogólnie sa bardzo wysokie prowizje, nareszcie można naprawe zarobić, a nie siedzieć przed kamerką za free. Duzo jest też napalonych gości Big Grin Tongue Naprawdę polecam, jestem mega zadowolona, buuuźkiHuh

Było trzeba reklamować z innego nicku facepalm chociaż w sumie to bez różnicy beka


RE: Praca na kamerkach - szykiryki - 19-05-2015 15:59

Hejka rozpalona Big Grin, ten nieudolny szeptany marketing już tutaj był, więc się nie produkuj znowu...