Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! (/Temat-LucreLab-Jak-zaczac-zarabiac-z-programem-LucreLab-Z-1-zarob-1-475-HIT-ROKU-110742)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - twardy - 31-08-2015 15:35

Przeczytajcie newsa na forum LL. Smile


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - Punter - 31-08-2015 15:52

Napiszcie ticket do admina i Wam zwróci. Wink


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - April - 31-08-2015 22:49

Ja tak trochę odnośnie hipokryzji na konkurencyjnym forum hyipforum.pl i powodu ich niesamowitej cenzury nie mogę tam tego zamieścić. To słowa mojego kolegi Buk.

Widać Kamil kolejny raz oskubał setki osób na grubą kasę. Odnośnie Polaków - jeszcze opiera się na narodowej dumie - naiwności, ponieważ po wyzerowaniu kont wszystkim użytkownikom, Polakom zwraca kasę na konto po kontakcie na PW. A czytaliście sobie forum LL?

Pozwolę sobie zacytować tłumacząc jednocześnie na nasz język niektóre komentarze.

ADMINISTRACJO HYIPFORUM! Co z Wami jest - toż to jeden z największych scamów w ostatnich czasach a Wy, nieliczna grupa nadal bronicie tego krętacza i temat nie wylądował w SCAMIE? Jak to możliwe po tylu przekrętach. Nie wierzę, że jesteście aż tak naiwni - zapewne macie w tym interes i to już kolejne oskarżenie wobec Was w ostatnim czasie po wcześniejszym scamie, w który była zamieszana administracja HYIPFORUM - czyli Lilion...

A teraz wracamy do wspomnianych wcześniej cytatów z forum lucrelab: https://lucrelab.com/forum/viewtopic.php?f=7&t=562

MrKB: Straciliśmy płynność a więc wszystkie zlecenia wypłat zostają zamienione na LucreCoins
MrKB: Mamy problemy z bazą danych. Wszyscy którzy nie wybrali kraju na swoim koncie stracili swoje środki
Yesnico: Oddawać moje $4.26
Yrret: Wczoraj miałem $2.59 dziś nie mam nic!
Steyn: Czy myślicie że zainwestowałem 50$ żeby dostawać $0.0008 co tydzień?! Otwieram spór na PP. Nawet bezdomny na ulicy zarabia w jeden dzień więcej ode mnie
Menka: Jak mogliście zabrać moje pieniądze!!

pozostałe komentarze:
- straciłem wszystkie swoje pieniądze, nie odzyskując absolutnie nic
- byłem w grupie 9, dostalem ostatnio $0.90 za cały tydzień, a teraz nawet nie mam absolutnie nic
- zabrali nam to wszystko? wow!
- wczoraj miałem 30$, gdzie one są?
- czy to jest jakiś żart? i ta kradzież ma miejsce tak oficjalnie?
- to już trzeci SWAP w LL w tym tygodniu. Rekord
- i setki negatywnych komentarzy określających LL jako jeden z największych i najbardziej chamskich SCAMÓW w historii...

czy ktoś jeszcze wierzy w TO ŻE KAMIL nie potrzebuje więcej pieniędzy od inwestorów? Oczywiście, że nie - ma wystarczającą ilość, już więcej kolejny raz ukraść się nie da!


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - saq714 - 31-08-2015 22:53

Cieszę się ze w odpowiednim momencie ucieklem z tego syfu. @kolorpurpury dalej będziesz ludzi którzy wyprzedali sie odpowiednim momencie nazywał panikarzami?


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - SmigolMarek - 01-09-2015 06:57

To jeszcze wszystko wróci do ładu trzeba dać czasu. A pozatym w takim programie nikt nie miał 100% pewności że się wszystko odzyska po jakimś tam czasie nie mówiąc o zysku


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - mikuss - 01-09-2015 07:12

(31-08-2015 22:49)April napisał(a):  hyipforum.pl i powodu ich niesamowitej cenzury nie mogę tam tego zamieścić.

@[April] dlaczego kłamiesz w żywe oczy ?
na tamtym forum masz bana za oszustwo, ktoś wpłacił pieniądze na Twoje konto w zamian za pm a Ty już przelewu na czyjeś pm nie dokonałaś

[Obrazek: jzz2wn.jpg]

Dodatkowo dodam, że "popis" swoich dywagacji wraz z teoriami spiskowymi bez żadnych dowodów na wspominanym forum pisałaś nie raz za co otrzymywałaś ostrzeżenia gdzie jeśli ktoś swoje teorie podpiera faktami nikt nikogo za nic nie każe więc nie wymyślaj bzdur o cenzurze itp

(31-08-2015 22:53)saq714 napisał(a):  Cieszę się ze w odpowiednim momencie ucieklem z tego syfu. @kolorpurpury dalej będziesz ludzi którzy wyprzedali sie odpowiednim momencie nazywał panikarzami?

ja tak nazwę bo myślę, że na spokojnie jeszcze ci co są zarobią
przez takie wyprzedaże inwestycja kosztowała mnie conajmniej 5 razy mniej bo w niedzielę kupowałem po 15-17k za 1$ niż miałem zamiar przeznaczyć na inwestycję tutaj


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - saq714 - 01-09-2015 07:27

Oby Ci się chociaż zwróciło, tego Co życzę... Z resztą pogadamy za 5 miesiecy


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - mikuss - 01-09-2015 07:33

(01-09-2015 07:27)saq714 napisał(a):  Oby Ci się chociaż zwróciło, tego Co życzę... Z resztą pogadamy za 5 miesiecy

w każdej inwestycji jest ryzyko a nie ma ryzyka to nie ma zabawy
jak się zwróci to fajnie, jak nie to też fajnie zresztą w nie jednym programie się coś straciło a w kilku się zarobiło z zyskiem który pokrywał straty z dużym plus na tych co się straciło


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - supercola - 06-09-2015 12:38

U mnie to wypłata stoi w miejscu, support nie odpisuje ... Sad


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - spaltooln - 03-11-2015 23:33

Podbije temat. Mialem dosc dlugo zlecona wyplate na paypal. Admin mi ja anulowal mowiac przy tym ze maja problemy z paypalem i abym zlecil wyplate na inny procesor. Problem w tym, ze nigdzie tych pieniedzy nie mam wiec jednoczesnie nie moge zlecic na inny procesor. Ticket wisi bez odpowiedzi.

Ktos mial taka sytuacje? Co robic?