Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! (/Temat-LucreLab-Jak-zaczac-zarabiac-z-programem-LucreLab-Z-1-zarob-1-475-HIT-ROKU-110742)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - kolorpurpury - 19-08-2015 18:33

Biznes tutaj mogą zrobić cierpliwe osoby z nieco większym kapitałem niż 10 czy 40 $ Smile

Przy zamianie wartość akcji wynosiła 1$. Obecnie jeszcze przed pierwszym naliczeniem można je już nabyć za 59 centów. Nie wiadomo czy po naliczeniu cena wzrośnie czy spadnie ale jak skończy się panika i ludziom odechce się wyprzedawać z każdym tygodniem cena ta będzie stopniowo rosła. Na jakiej wartości się ona zatrzyma można się tylko spodziewać ale ja liczę nawet na 20 centów.
Postaram się kupować te akcje jak najtaniej i zobaczę jakie będą naliczenia. Admin obiecał za 5 miesięcy kupić te akcje 10% drożej czyli jak się domyślam po 1.10$ za sztukę. Cena niech spada ja się z tego cieszę, bo produkty będą zarabiać coraz więcej.

Co do LC mam nadzieję, że kranik jakoś wpłynie na to. Jest jeszcze do rozwiązania kwestia samego reklamowania w LL i życia na stronie. Jeśli to ogarną może być całkiem ciekawie dla cierpliwych osób.

Do naliczeń za shares możemy się przyczynić reklamując i polecając serwisy LL Smile Tam są programy partnerskie, które dadzą zarobić i dodatkowo im więcej tam klientów tym wyższe naliczenia w LL Smile

Hejtują zazwyczaj osoby, które chciały by się zbyt szybko i łatwo dorobić. W serwisach w których jest to możliwe więcej osób traci jeszcze większą kasę niż zarabia. Z wyjątkiem tych w których wynagradzani jesteśmy za pracę a nie za inwestycję Smile

Ja Wam mówię, że LL pożyje długo i jeszcze nie jedna osoba sporo tutaj zarobi. Tylko trzeba myśleć Smile Osobiście zostaję w programie z obecnym stanem 20$, 369 shares i 236 LC (jeśli ich cena jeszcze spadnie będę miał ich 636 bo mam wystawioną ofertę kupna) - Dlaczego jestem zaopatrzony w tą skromną ilość LC ? Dlatego, że nie wiadomo co się z tym wydarzy a może się zdarzyć tak, że będzie można kiedyś na tym sporo zarobić Smile

Chciałbym docelowo zaopatrzyć się w około 1000 shares tak aby mieć 1% udziałów w zarobkach serwisów: topup.zone, wylicytuj.to, wymianasms.pl oraz 2btc.pl Smile To też za jakiś czas może być niezła kasa bo jak się serwisy rozwiną i razem wzięte będą zarabiać po 500$ dziennie co jest wynikiem do zrobienia bez najmniejszego problemu to osoby, które teraz się wyprzedały będą sobie pluć w brodę Smile 35$ tygodniowo za posiadanie 1000 akcji o jakiejś tam wartości to całkiem przyzwoity wynik Smile To tylko takie spekulacje. Może nie udać mi się dojść do 1000 shares, może też być nieco gorzej lub o wiele lepiej Smile Zobaczymy a tymczasem niech zbijają cenę akcji na razie mam na nie odłożone 20$ ale jeśli naliczenia nie będą na poziomie mniejszym niż 0.01$ za akcję to będę je kupował nadal i wrzucał stopniowo kolejne pieniądze w ten biznes.


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - saq714 - 19-08-2015 19:15

Powiedz mi skąd ta pewność u Ciebie ze admin nie zwinie interesu po 4,5 miesiąca? W PV Rysio pysio też obiecywał wielkie pieniądze, a jak się skończyło każdy który jest w temacie wie doskonale. Ja osobiście wycofalem się z serwisu i nie czuję ze popełniłem błąd. Jestem na delikatnym plusie mimo iz wyprzedalem swoje lp, nie było w tym paniki. Na pewno nie będę pluł sobie w brodę jeśli okaże się że program będzie wyplacal.

Nie ufam MrKB. I dla mnie lucrelab jest skończony. Takie zmiany zapowiada się z wyprzedzeniem, by inwestorzy wiedzieli co ich czeka, oraz ich pieniędzy... tutaj admin nas olał.


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - kolorpurpury - 20-08-2015 11:16

Rysio Pysio obiecywał a ja z 77$ wypłaciłem prawie 600$ i do dzisiaj wypłacam tam kasę a już dawno nic nie robię. W ciągu tygodnia wpadnie kolejne 17$ i wypłacą mi to standardowo tak jak ostatnio po 7 dniach od zlecenia.

Rysia Pysia skazywali przez okrągły rok na wieczne męki w działach "SPAM" a jego biznes, którym już rzekomo nie zarządza płaci nadal. Zobacz na naliczenia tam. Nie są wcale takie tragiczne, chociaż ja już dawno nie klikam. Ci co wiedzieli na ile mogą zaufać i nie wychodzili zarobili jeszcze więcej. Gdyby nie moje pomyłki to nie wypłaciłbym 600$ tylko z 2600$ albo i jeszcze więcej Smile

LucreLab w porównaniu do PV już teraz ma więcej produktów. A na rozwój ma jeszcze mnóstwo czasu.


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - m1kie - 22-08-2015 13:03

Dodatkowo powiem ze nie dostalem wyboru shares/LC tylko od razu wrzucono mi coinsy za wartosc 1/2 moich LP, mialem nieco ponad 80k dostalem 400 LC czyli teraz warte jest to smieszne pieniadze - wtedy od razu po wymianie warte bylo 45k LP... Piszac do supportu o co chodzi oraz czy moga mi to wymienic na shares odpisali krotko i zwiezle " Nie nie mozna"...

Koniec ze wszystkimi hyipo podobnymi szitami, tylko zdzieraja hajs z ludzi, wszystko to byla podpucha. MrKB pisze ze potrzeba im czasu a nie kasy, to czemu nie ma naliczen, skoro sa pieniadze? Nie oszukujmy sie... Zarobili tylko Ci, ktorzy wpieeprzyli na samym starcie duze pieniadze, dziwne jedynie ze to osoby, ktore znaja sie na tym bardzo dobrze ( scamkiller etd.). Oni wyciagneli swoje i nagle wszystko padlo ( 4,5 miesiaca od startu czyli akurat zeby sie zwrocilo + zarobek). Nagle Scamkiller ucichl jesli chodzi o temat lucrelab, a tak to mowil ze jest super i pieknie.


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - twardy - 22-08-2015 13:25

Ameryki nie odkryles. W tego typu programach w 95% przypadkow zarabiaja ci co weszli na poczatku oraz ci z duza liczba poleconych.


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - saq714 - 22-08-2015 13:35

Niestety program śmierdzi scamem... wypłaty się przeciagaja


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - twardy - 22-08-2015 13:39

W poniedzialek maja isc wyplaty. Podobno.


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - michu12345 - 22-08-2015 13:49

Z tego co wiem to scamkiller cały czas siedzi w programie.
Moim skromnym zdaniem jeszcze lucrelab jeszcze długo pociągnie a wypłaty przeciągają się przez prace nad innymi projektami admina jak prosub, wymiana sms, doładowania ale myślę że niedługo wszystko się ustabilizuje. Ja najbardziej czekam na pierwsze kraniki lc i uwolnienie waluty myślę że to może dać solidnego kopa


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - saq714 - 22-08-2015 13:51

Ale powiedz mi co osobie która czeka na kasę obchodzi ze admin pracuje nad projektami? Od czego jest regulamin? 5 dni to 5 dni na wypłatę i tyle.


RE: LucreLab - Jak zacząć zarabiać z programem LucreLab? Z 1$ zarób 1.475$, HIT ROKU ! - twardy - 22-08-2015 14:02

Oj tam oj tam. Czego oczekujesz od firemki zajrestrowanej w raju podatkowym? A tym bardziej od jakiegos HYIPa.