Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem (/Temat-ZWERYFIKOWANE-Konta-Facebook-Swieze-lub-ze-stazem-110716)

Strony: 1 2 3


[ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - Matheo249 - 17-03-2015 19:23

1.Nazwa przedmiotu :Konta Facebook
2.Opis przedmiotu :W pełni zweryfikowane konto Facebook - Świeże lub ze stażem
3.Zdjęcia :Brak
4.Kontakt :Temat lub PW
5.Cena :1,5zł za świeże konto, 2zł za świeże konto ze stażem, 3-3,5zł za świeże konto lub ze stażem z uzupełnionymi danymi, zdjęciem profilowym, tłem
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal



Witam, postanowiłem zacząć sprzedaż kont FB. Wszystkie moje konta są w pełni zweryfikowane, cały opis poniżej.



Konta FB:

-W zależności od rodzaju konta wszystkie są zweryfikowane telefonicznie i mailowo
-Mail założony jest na poczcie Gmail, który również jest zweryfikowany telefonicznie
-Gmail otrzymujesz razem z kontem, dodatkowo jest zrobiony profil G+
-Każde konto robione jest z innego IP, za każdy razem czyszczona jest historia przeglądania, ciasteczka itd.
-Konta mają realne imię i nazwisko
-Każde konto weryfikowane jest na jednym numerze
-W razie ponownej weryfikacji nie będzie problemu z podaniem kodu
-Data urodzenia jest taka sama na koncie FB i Gmailu
-Większość kont jest czystych, bez zdjęć, uzupełnionych danych itd. Ale za 3-3,5zł dostaniesz konto z uzupełnionym profilem, zdjęciem profilowym, tłem.
-Jestem dość często więc szybko otrzymasz konto
-Możliwość stałej współpracy



Ceny kont:

-Świeże konto: 1,5zł
-Konto świeże ze stażem kilkudniowym: 2zł
-Konto, które ma zdjęcie profilowe, tło, uzupełnione dane, świeże lub ze stażem: 3-3,5zł



Aktualnie posiadam pięć kont, cztery z nich ma staż 6 dni, natomiast piąte 4 dni. Jedno konto jest na dane z USA. Chciałem jeszcze zaznaczyć, że konta za 1,5zł oraz 2zł są czyste, bez żadnych zdjęć profilowych, grup, znajomych itd. Konta za 3-3,5zł są z uzupełnionym profilem, zdjęciem i tłem. Wpłata przez PayPal. O nowych kontach będę informował edytując temat lub po prostu pisząc nowy post.




ZAPRASZAM Smile


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - Squall112 - 17-03-2015 21:54

jaki staż posiadają konta?


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - plazmag - 17-03-2015 22:46

polecam sprzedawce jak najbardziej +


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - Matheo249 - 17-03-2015 22:49

(17-03-2015 21:54)Squall112 napisał(a):  jaki staż posiadają konta?

Pięć kont, cztery ze stażem 6 dni oraz jedno ze stażem 4 dni. Ale już sprzedałem Tongue Poza tym napisałem o tym wyżej Big Grin Mam jeszcze 3 świeże założone w dniu dzisiejszym. Jutro zrobię więcej.


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - JJayJoker - 19-03-2015 19:36

Wziąłbym zweryfikowane konto męskie, koniecznie z mailem.
Chciałbym, żeby miało zdjęcia, uzupełniony profil. PW.


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - paweek - 19-03-2015 20:34

POLECAM tego użytkownika i konta, pełen profesjonalizm i szybkość sprzedaży Smile


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - Squall112 - 19-03-2015 21:42

Polecam Polecam Polecam Big Grin Zajebi**ie szybka komunikacja Big Grin wszystko pięknie szybko załatwione, konta są spoko no i dobra i szybka obsługa w razie weryfikacji tel. itd. Big Grin +


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - RejTom - 20-03-2015 20:39

Polecam użytkownika, wszystko załatwione bardzo szybko, bardzo dobra komunikacja.


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - TechByte - 20-03-2015 21:09

Polecam, natychmiastowy kontakt oraz wszystko zgodne jak w opisie


RE: [ZWERYFIKOWANE] Konta Facebook - Świeże lub ze stażem - Koja - 21-03-2015 12:24

Polecam. Wszystkio sprawnie zrobione Wink