Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja Strony z filmami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Promocja Strony z filmami (/Temat-Promocja-Strony-z-filmami-110702)



Promocja Strony z filmami - Jagawpr - 17-03-2015 16:18

Witam, mam pytanie dotyczące promowania strony z filmami przekierowujacej na suby w jaki sposób to promować, i czy backlinki ze stron anglojezycznych czyli np. angeli cokolwiek dadzą. Jestem w miare poczatkujący, jakby ktoś mi pomógł byłbym bardzo wdzięczny


RE: Promocja Strony z filmami - Voldir - 17-03-2015 17:16

Też jestem początkujący, jeśli chodzi o SEO ale anglojęzyczne strony nie wiele Ci dadzą, skoro to mają być suby i target pod PL pewnie. Ty potrzebujesz ruchu z polskiego google, czyli google.pl Smile


RE: Promocja Strony z filmami - wisniowy13 - 17-03-2015 18:36

Czemu zagraniczne nie dadzą rady? W Hotcashu filmy online działają za granicą


RE: Promocja Strony z filmami - Jagawpr - 17-03-2015 19:01

Ale stronka jest po polsku, i chciałem targetować na początku PL


RE: Promocja Strony z filmami - Admin - 18-03-2015 07:20

(17-03-2015 18:36)wisniowy13 napisał(a):  Czemu zagraniczne nie dadzą rady? W Hotcashu filmy online działają za granicą

taa.. i jak ktoś za granicą ma wysłać smsa z polskiego numeru GSM?


RE: Promocja Strony z filmami - Money. - 18-03-2015 07:34

(18-03-2015 07:20)Admin napisał(a):  
(17-03-2015 18:36)wisniowy13 napisał(a):  Czemu zagraniczne nie dadzą rady? W Hotcashu filmy online działają za granicą

taa.. i jak ktoś za granicą ma wysłać smsa z polskiego numeru GSM?

Gdy ktoś zza granicy wejdzie w link HotCasha z filmami, aby odblokować dostęp musi wypełnić prawdopodobnie ankietę taką jak na PPA (tyle słyszałem).


RE: Promocja Strony z filmami - Voldir - 25-03-2015 10:11

(17-03-2015 18:36)wisniowy13 napisał(a):  Czemu zagraniczne nie dadzą rady? W Hotcashu filmy online działają za granicą

Gdybyś czytał ze zrozumieniem to wiedziałbyś że autorowi chodzi o target pod PL a Ty mu wyjeżdżasz z ofertami PPA na HotCash facepalm. Na co mu wejścia z całego świata? Tak jak napisałem, potrzebuje on ruchu z polskiego google.