Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Apka - zaplecze i pytanie do was - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Apka - zaplecze i pytanie do was (/Temat-Apka-zaplecze-i-pytanie-do-was-110678)

Strony: 1 2


Apka - zaplecze i pytanie do was - steel123 - 17-03-2015 00:24

Witam mam pytanie odnosnie aplikacji osoby które korzystały i zarabiały.
Mniejwięcej ile osob wyraża zgodę na publikowanie treści na ich tablicy?
Jak wiemy pierw jest pierwsze pytanie
później drugie i dając w drugim " NIE TERAZ" i tak pokazuje mi ich w apce ( sprawdzałem na fake )
podobno ok 50% daje "tak" zatem wyraża zgodę z reszty mamy tylko tokeny, maile.
2 pytanie czy powiedzmy 2000 ludzi w apce to dużo?


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - adios123 - 18-03-2015 13:51

2000 osób w apce to nawet sporo Smile


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - Mikey - 18-03-2015 14:41

Mając 2000 osób w appce powinieneś wyciągać na luzie 200zł+... Smile


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - BossSH - 18-03-2015 15:03

Jak zdobywa się ludzi w apce? Powiedzmy wszystko się instaluje ustawia i potem dodaje się ludzi czy trzeba to gdzieś wpuścić grupy fanpage żeby ludzi mieć w tej apce? Ciężko zdobyć dużą ilość osób?


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - rekki - 18-03-2015 15:58

Jakakolwiek forma promocji linka do apki. Ważne, aby ludzie akceptowali apkę, wtedy są oni dodawani do niej ;p


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - BossSH - 18-03-2015 16:27

Potem jak już tam są dodani to dodaje post z poziomu ich tablicy, raz dziennie dodajecie czy dwa czy np raz na kilka dni? Co może spowodować zbanowanie apki z czym nie warto przesadzać? Jaka ilość potrzebna do w miarę stałych dobrych dochodów?


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - Szrejter - 18-03-2015 19:41

up, przeczytaj info na fb i się zastosuj. A najlepiej to człowiek uczy się na błędach Wink


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - Branzolek - 18-03-2015 19:47

A fakt ze apki mają wyjść w kwietniu z fejsa to dalej prawda?


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - Szrejter - 18-03-2015 19:50

Apki na fb będą dalej tylko jeżeli masz ta tzw. Przed 1 majem to będziesz musiał ja wysłać do akceptacji. Od razu mówie przedstawiasz od A do Z jasno po co ci to itd. Kolejna sprawa musisz zainwestować w domenę hosting i wszystko tam postawić. I z tego co wiem jeszcze angielski znać... W skrócie tylko dla pro ogarow Big Grin


RE: Apka - zaplecze i pytanie do was - Branzolek - 18-03-2015 19:55

(18-03-2015 19:50)Szrejter napisał(a):  Apki na fb będą dalej tylko jeżeli masz ta tzw. Przed 1 majem to będziesz musiał ja wysłać do akceptacji. Od razu mówie przedstawiasz od A do Z jasno po co ci to itd. Kolejna sprawa musisz zainwestować w domenę hosting i wszystko tam postawić. I z tego co wiem jeszcze angielski znać... W skrócie tylko dla pro ogarow Big Grin

No to cięzki temat widzę.