Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Like na FB Fanpage- gdzie dzisiaj najszybciej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Like na FB Fanpage- gdzie dzisiaj najszybciej? (/Temat-Like-na-FB-Fanpage-gdzie-dzisiaj-najszybciej-110674)



Like na FB Fanpage- gdzie dzisiaj najszybciej? - patulsky1337 - 16-03-2015 21:50

Szukam strony do wymiany ruchu na FP na FB.

Chodzi mi o zdobycie jak największej ilości lajków dla FP w szybkim czasie.

Próbowałem addmefast ale to już nie to samo co kiedyś i 10 lajków na godzinę mnie nie satysfakcjonuje Undecided

Nie chce kupować, wolę wymianę punktów ( czyli metodę like4like).

Daję oczywiście reputy.


RE: Like na FB Fanpage- gdzie dzisiaj najszybciej? - averegen - 16-03-2015 22:03

Autosurfon


Odp: Like na FB Fanpage- gdzie dzisiaj najszybciej? - maxiu170 - 16-03-2015 23:34

Autosurfon odpada, spadlo zainteresowanie jak przestali wyplacac. Zarabiara dosyc dobrze. Addmefast przy cpc 9 daje duuuze efekty, nie zadne 10/h. Like4like.org takie drugie addme.


RE: Like na FB Fanpage- gdzie dzisiaj najszybciej? - patulsky1337 - 19-03-2015 16:59

Ok, sprawdzę zarabiare Wink


RE: Like na FB Fanpage- gdzie dzisiaj najszybciej? - Mikey - 19-03-2015 17:10

Lajki z AddMeFast będą chyba Ci padać, bo Facebook zaczął czyścić "puste" konta..