Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Forumowe Konkursy (/Forum-Forumowe-Konkursy-12)
+---- Dział: Konkursy użytkowników (/Forum-Konkursy-uzytkownikow-257)
+---- Wątek: [KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! (/Temat-KONKURS-Dodam-Twoje-konto-do-grup-na-Facebooku-110658)

Strony: 1 2 3 4


RE: [KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! - Mikey - 02-04-2015 16:23

[Obrazek: 8euwoy.jpg] + numerek 9.


RE: [KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! - Victoremque - 04-04-2015 22:49

@Mikey, nie żebym się czepiał, ale takie rzeczy powinni losować niezależne osoby, np. moderatorzy Wink
Tak czy inaczej to Twój konkurs, mi to nie przeszkadza, tylko wspomniałem jak powinno być Smile


RE: [KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! - MaXimuS007 - 05-04-2015 01:51

@up
A czy widziałeś w jakimś z konkursów użytkowników, by numery losował moderator? facepalm Nie przesadzaj. Tongue


RE: [KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! - KrasnaleK - 05-04-2015 08:12

Dzięki, wysłałem PW Smile
Gratuluję reszcie zwycięzcom.


RE: [KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! - Victoremque - 07-04-2015 00:47

@MaXimuS007: Nie przesadzam, tutaj akurat nie ma dużej straty jak ktoś podstawi swoje konta, ale jak będzie konkurs o coś wartościowego- z założenia, to zawsze można "wylosować" swoje konto Lol


RE: [KONKURS] Dodam Twoje konto do grup na Facebooku! - MaXimuS007 - 08-04-2015 23:06

Niby tak się może zdarzyć, ale nie bądźmy tacy podejrzliwi. Nie każdy tak robi, a jeśli robi to prędzej, czy później może wyłapać bana.