Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? (/Temat-Wyplata-ze-Skrilla-jak-najszybciej-110632)



Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - rasiak221 - 16-03-2015 12:17

chce wypłacić ponad 300 zł ze skrilla lecz na konto bankowe to ze 3 dni będzie szlo, jest jakaś możliwość wypłaty na karte debetową czy coś żeby to było od razu bądź w pare godzin doszlo na konto ?


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - Fl0w - 16-03-2015 12:18

Najlepiej wymień u kogoś w kantorku, polecam Workisa Smile


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - rasiak221 - 16-03-2015 12:28

ja kasy na już potrzebuje, a on nie ma nic w banku narazie ;( nie ma jakiejś strony gdzie poprzez wpłate mi to zrobią bądź coś w ten deseń?


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - Fl0w - 16-03-2015 12:31

Chyba nie, jakbyś chciał za kaske na pp to ja mógłbym Ci wymienić a jak nie to możesz jeszcze napisać do MilanFan bo widziałem, że skupuje skrill Smile


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - rasiak221 - 16-03-2015 12:36

a pp powiąze z kartą i pójdzie od razu ? Wink


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - Fl0w - 16-03-2015 12:38

Ja mam pp powiązane z kontem bankowym i też zazwyczaj muszę czekać to ~3dni Sad


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - Siwy2606 - 16-03-2015 12:45

Do skrill trzeba było wziąć sobie kartę https://www.skrill.com/pl/indywidualnie/oplaty/
I w bankomacie byś wypłacił, ale wiadomo, że nie jest to darmowa opcja i jak nie obracasz grubszymi kwotami do zdecydowanie nie warto tego robić Smile


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - Magik112 - 07-06-2015 17:46

Karta to dobre rozwiazanie jak ktos czesto korzysta ze skrila opłata roczna to 10€ - oplata za wyplate z karty okolo 1.8 € - wypłata ze skrila bezposrednio na konto bankowe jest troszke wyzsza jakies 12 pln wiec wypłacajac karta zawsze wychodzi taniej i wygodniej - Nie trzeba czekac 3 dni na przelew i kasa mozna wybrac pare minut po jej pojawieniu sie na e-walecie.

+ Jestesmy bardziej anonimowi przy wypłacie kasy.


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - Obywatel - 14-06-2015 20:20

Jak rano robię przelew do banku, to mam po 2-3h kasiorę na koncie.
Jeżeli zrobię przelew wieczorem, lub w weekend, to 2-3 dni.


RE: Wypłata ze Skrilla - jak najszybciej? - ShuQi - 14-06-2015 22:31

Trzeba było napisać do mnie, wymieniłbym Ci gotówke z skrilla na konto bankowe(jeżeli byłaby potrzeba to przelew natychmiastowy i środki w 5 minut na Twoim koncie)

Polecam się na przyszłość! Smile