Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. (/Temat-Kupie-sposob-na-weryfikacje-daty-urodzenia-facebook-110625)

Strony: 1 2


Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - zbyszeq - 16-03-2015 01:07

1.Nazwa przedmiotu : Sposób na weryfikacje daty urodzenia na kontach facebook
2.Opis przedmiotu :
kupie sposób który pomoże mi wykonać weryfikację daty urodzenia na facebooku
4.Kontakt : gg10010092 bądź pw
5.Cena : zapłace każdą cene ;d
6.Sposób zapłaty za przedmiot : pp,przelew


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - Mercz - 17-03-2015 19:48

Wyślij ss tego na priv, ogarnę Ci sposób. Wink


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - rekki - 01-04-2015 17:14

@[zbyszeq] I co, kupiłeś? Też chętnie kupiłbym taki sposób Wink


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - evenixx - 01-04-2015 17:17

Nie wiem czy sie tak da ale moze wejdzcie z drugie konta na profil tego co ma weryfikacje i sprawdzcie czy jest data ? sposob nie sprawdzany przed chwila wymyslilem Tongue


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - joefdgod - 01-04-2015 17:22

@[evenixx] jak wejdziesz na profil osoby której nie masz w znajomych to takiej daty nie znajdziesz :/

jak ktoś ma taki sposób niech zapoda Smile przydałby mi się


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - Mercz - 01-04-2015 18:24

Z czego mi wiadomo, po kilku próbach powinna Wam wyskoczyć weryfikacja zdjęciowa, która w wykonaniu jest o wiele łatwiejsza. Wink


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - zbyszeq - 01-04-2015 19:45

niestety weryfikacja zdjęciowa nie może nastąpić przy profilu o zerowej liczbie znajomych Smile.
@[rekki] niestety nie kupiłem, dowiedziałem się też, że takiego sposobu po prostu nie ma.
Jest to po stronie serwera wyjściowego facebooka, a nie po stronie użytkownika.
Nawet się na oferii ogłosiłem i jednoznacznie każdy który twierdził, że się da potem się "wycofał".

Pozdrawiam


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - Mercz - 01-04-2015 22:13

Powinna byc opcja przeslania dowodu, jak nie weryfikacja znajomych.


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - jerwis - 02-04-2015 10:05

Więc lepiej jak się robi konta dodać je do jednego konta głównego. I większość danych jest widoczna


RE: Kupie sposób na weryfikacje daty urodzenia facebook. - rekki - 02-04-2015 13:24

@[jerwis] To już lepiej po prostu zapisywać datę urodzenia przy danych do konta.. Wink