Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS (/Temat-Ciemnej-Strony-Zwierzchnik-Dziennik-SUB-SMS-110621)

Strony: 1 2 3 4 5


Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - Canabis - 15-03-2015 23:29

Witam zarabianiem w Internecie zajmuję się od miesiąca ale dopiero wczoraj znalazłem to forum Smile Zobaczylem że fajnym sposobem na mobilizację jest pisanie tutaj swoich wrażeń z zarobku w postaci dziennika .

Narazie moj sposob na zarobek polega na dosc męczącym spamie ale dużo czytam i szybko się uczę wiec mam nadzieję że przyjdzie czas gdzie bede zarabiał dużo .

Narazie zarabiałem w serwisie Leadmore i też z tego serwisu bedę wklejał swoje zarobki .

Już jutro opublikuję jak poszło po kolejnym dniu i czy Poniedziałek okażę się szczęśliwym czy też nie Smile

Cel jaki sobie daję to do konca Marca 500zł . Narazie wypłaciłem z Leadmore 120zł po 2 tygodniach pracy i bedę rozglądał się za czymś ciekawszym od spamu . Może na forum znajdę jakąś ciekawą niszę . Zobaczymy ! Smile

Pozdrawiam

0zł/500zł


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - Radzio00s - 16-03-2015 09:10

Powodzonka !


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - MrocznyKILL - 16-03-2015 13:07

Powodzenia i wytrwałości życzę!


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - Canabis - 16-03-2015 18:37

Rano wstałem i zabrałem się do pracy jednakże nic nie wpadło a dostałem już 1 wypłatę postanowiłem ją w coś zainwestować . Wypatrzyłem ciekawy poradnik na forum i postanowiłem że go zakupię . Jako że autor zapewniał mnie o zwiększenie zysku na niszach jakie promuję zainteresowało mnie to i postanowiłem zainwestować pieniadze Smile

Od około 12 do 15 przygotowywałem rzeczy potrzebne do poradnika a od 16 zaczałem promować na swoj sposob tę nisze . Narazie wynik mocno zachęcający do dalszej pracy zobaczymy jak bedzie wieczorem Smile Wstawie wynik promo kolo 22-23 . Smile


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - full2000 - 16-03-2015 19:20

Powodzenia!


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - Canabis - 16-03-2015 23:17

Mój rekord do tego czasu to był max 3 leady a dziś pierwszy raz udalo mi sie go przeskoczyć dzięki poradnikowi z forum . Nie myslalem nawet ze tak zadziała i uda mi sie odrazu z niego skorzystać ! Big Grin


[Obrazek: leadmore.jpg]

Udało mi sie uzyskac 6 leadów z czego wyszło ładne 30zł dniówki Big Grin Patrząć jak malo dzis zrobilem okolo 1h pracy to bardzo zadawalające ! Smile 30zł/h

Pozdrawiam

30zł/500zł


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - BossSH - 17-03-2015 14:45

Z ilu kont spamujesz i po ile masz tam grup dodanych? Big Grin


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - Canabis - 17-03-2015 23:31

Dziś wrócilem dopiero do domu o 19:30 ... Masakra . Myslalem że już nic dzis nie zarobię ale udalo mi się wrzucic parę postów i wyniczek całkiem spoko jak na 40 minut pracy nie całe Big Grin


[Obrazek: leadmore.jpg]

Wkoncu moje zarabianie nabiera jakiegoś sensu i daje mi motywacje ! Big Grin

Dużo osob na priv pyta o poradnik który zakupiłem na forum http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Nisza-Poradnik-do-Programow-Partnerskich-Zwiekszenie-Konwersji-109991 o to link wiec juz nie pytajcie na priv Smile

Już nie mogę się doczekać kolejnego dnia !

67,50zł/500zł


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - kamion - 18-03-2015 00:10

Świetnie Ci idzie jak na początki zarabiania, będę zaglądał Wink Pozdrawiam


RE: Ciemnej Strony Zwierzchnik - Dziennik SUB/SMS - eve6676 - 18-03-2015 00:13

Jak na spamie nieźle , na ilu kontach cisniesz i grupach ? Tongue