Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja na payzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Payza (/Forum-Payza-332)
+---- Wątek: Weryfikacja na payzie (/Temat-Weryfikacja-na-payzie-110573)



Weryfikacja na payzie - misiaq - 15-03-2015 11:57

Witam, mam 350 PLN na payzie i nie mogę ich wypłacić z racji iż moje konto jest niezweryfikowane. Jestem w stanie podesłać im mój dowód osobisty jak jeden warunek. Natomiast nie jestem w stanie spełnić drugiego warunku czyli dostarczenia jakiegoś utility bill na którym widnieje mój adres. Nie mam takiego paragonu/faktury z racji że mieszkam z rodzicami i wszystkie rachunki za prąd gaz internet etc wystawiane są na rodziców a nie na mnie. Jaki rachunek musiałbym ja przesłać, który oni by zaakceptowali?


RE: Weryfikacja na payzie - alien97 - 29-08-2015 17:40

Hej,

Zrób skan rachunku lub faktury rodziców i zmień imię na swoje w programie graficznym. Być może mało etyczne ale jest to najprostszy i najszybszy sposób. Ewentualnie możesz kupić coś na Allegro prosząc o wystawienie faktury Vat na Twoje dane. Generalnie Payza nie przykłada zbyt dużej wagi do tego rodzaju dokumentów.


RE: Weryfikacja na payzie - lawokPL - 15-11-2015 13:25

alien97 jaja sobie robisz?


RE: Weryfikacja na payzie - darmoweprobki - 19-01-2016 11:29

Ile się czeka na weryfikację dokumentów?


RE: Weryfikacja na payzie - overlord25 - 22-01-2016 21:04

Kiedyś jak zakładałem konto to czekałem 2 dni na weryfikację


RE: Weryfikacja na payzie - Reszka - 23-01-2016 12:56

Rachunek z kupna domeny serwera i czegokolwiek tam wystarczy.


RE: Weryfikacja na payzie - mmr - 02-02-2016 14:54

Ze względu na to, że bardzo dużo użytkowników TM przenosi się do Payza weryfikacja dokumentów trwa o wiele dłużej niż normalnie. Po prostu są tak zawaleni, że nawet na tickety nie odpisują normalnie.

Co do dokumentu. Jeżeli konto bankowe masz na siebie, to daj skan jakiegoś przelewu lub wyciąg z 3 ostatnich miesięcy gdzie widoczny będzie Twój adres. To również może posłużyć jako utility bill.


RE: Weryfikacja na payzie - Pysik-89 - 02-02-2016 15:01

Ja jak robiłem weryfikację to wysłałem im tylko skan dowodu i przeszło. Po prostu w pierwszej opcji wysłałem im skan dowodu gdzie widnieje zdjęcie a w drugiej opcji część z danymi, czyli adresem zamieszkania


RE: Weryfikacja na payzie - mmr - 18-02-2016 16:49

(02-02-2016 15:01)Pysik-89 napisał(a):  Ja jak robiłem weryfikację to wysłałem im tylko skan dowodu i przeszło. Po prostu w pierwszej opcji wysłałem im skan dowodu gdzie widnieje zdjęcie a w drugiej opcji część z danymi, czyli adresem zamieszkania

A kiedy to wysyłałeś? Ja nadal czekam a minęło już....sam nawet nie wiem ile czasu - masakra jakaś, co to za firma. Nawet na ticketa nie odpisują.