Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) (/Temat-Kupie-Sprzedam-fanpage-strona-internetowa-ktora-zarabia-110562)



Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) - Xaimeer - 15-03-2015 01:36

1.Nazwa przedmiotu : Sprzedam stronę sprzedamfanpage.com
2.Opis przedmiotu :

Sprzedamfanpage.com to strona na której każdy może dodać ogłoszenie dotyczące sprzedaży swojego fanpage lub reklamy.

Po co mi taka strona?
1) Ja głównie używałem jej do pośredniczenia w sprzedaży tj. kupowałem taniej i sprzedawałem drożej. Dzięki temu że stronka ma nie najgorszy "design" to ludzie mają autmatycznie większe zaufanie do administratora. Co ciekawe, gdy ktoś używa opcji kontaktowania się ze sprzedającym fanpage, otrzymujemy wiadomość o tym fakcie na nasz adres e-mail. Dzięki czemu wiemy kto jaką stroną jest zainteresowany. Jak to wykorzystać chyba nie muszę tłumaczyć Wink

2) Po drugie można wprowadzić opcje płatnych ogłoszeń (za pomocą PayPal). Jeśli ktoś będzie chciał uruchomić taką opcję to mogę przerobić skrypt. Ja osobiście z tego nie korzystałem.

3) Oczywiście ostatnią ewentualnością jest zarobek na reklamach.

Jeśli ktoś kupi to podpowiem skąd ja brałem klientów zainteresowanych kupowaniem fanpage oraz w jaki sposób skutecznie promować stronkę.

Domena jest opłacona do 16 listopada 2015

Na http://www.speedtest.pl/wycena strona została wyceniona na 406zł

3.Zdjęcia :
[Obrazek: Beztytulu_wepqwrr.jpg]
4.Kontakt : priv
5.Cena : Ciężko to wycenić. Moja propozycja to 80zł. CENA JEST JAK NAJBARDZIEJ DO NEGOCJACJI !
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


RE: Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) - stragi11 - 15-03-2015 11:14

Skoro mozesz na niej zarabiac to po co sprzedajes?


RE: Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) - Xaimeer - 15-03-2015 13:27

Zajmuje się innymi projektami. Na razie robię sobie przerwę w handlowaniu fanpage.


RE: Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) - Xaimeer - 23-03-2015 20:56

Odświeżam i obniżam cenę Big Grin


RE: Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) - Xaimeer - 30-03-2015 20:03

Cena w dół Big Grin


Kupie/Sprzedam fanpage - strona internetowa która zarabia :) - surfer0700 - 03-05-2015 11:37

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.