Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? (/Temat-Jak-skutecznie-zarabiac-na-Digadz-110541)



Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - kusas - 14-03-2015 20:18

Witam, zainwestowałem zawrotne 1$ i na razie czekam aż pojawią mi się reklamy to wyklikania. Jednak pewnie praca na tym serwisie nie tylko na tym polega bo obstawiam że pewnie są jakieś taktyki i chciałbym się zapytać jakie? A po za tym kiedy ten 1$ mi się zwróci?


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - TeYroXOfficial - 14-03-2015 20:51

@[kusas]
Aktualnie nie warto inwestować kasy, chyba że wpakujesz w program z 500$ to tak. Ja jestem w 4grupie i mam naliczenia tak śmieszne że mi się ich klikać nie chce... Zacznij zarabiać w PV, tam jest lepiej Wink
Zanim Ci się ten 1$ zwróci to miesiąc minie Jerk


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - Waldes93 - 14-03-2015 21:18

Przy obecnych naliczeniach zanim mu się zwróci 1$ minie pół roku... ja jestem w 5 grupie dostaje codziennie po 0.08$ do wyklikania... to pomyśl ile on będzie dostawał codziennie? 0.0001$?


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - kusas - 14-03-2015 21:19

W PV jest lipa bo PayPal nie działa tam

No ale już sam nie wiem gdzie zarabiać :/ chcę coś uczciwego i łatwego zarazem bo mogę na to poświęcić co najwyżej godzinę.


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - Knight97 - 14-03-2015 23:30

DA miał świetne stawki na początku - dolar dziennie wpadał, a teraz gr. 4 i zarobki są śmieszne. Blisko mam do wypłaty i chyba uciekam z DA/ odpalam bota bo klikać za grosze się nie chce Wink


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - MistrzuSysi - 23-03-2015 12:27

W PV działa PP


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - 9Jarek9 - 23-03-2015 18:06

(23-03-2015 12:27)MistrzuSysi napisał(a):  W PV działa PP
Naprawdę? Rolleyes
A ja cały czas myślałem, że mają zablokowane konto na Paypalu.


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - MagikPowraca - 05-04-2015 08:14

Nie opłaca się


RE: Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - Trikon - 05-04-2015 12:35

Paidverts upada już od długiego czasu marne naliczenia na moją 9 grupę po prostu płakać mi się chciało wprowadzanie swapy i tym podobne dla ratowania systemu nic nie dało otworzenie działu w Polsce, według mnie to był tylko kit by utrzymać ludzi przy programie ponieważ większość to Polacy teraz zainwestowałem 400 $$ na lucrelab obiecujący program i naliczenia są w porządku jesli jesteś zainteresowany bym Cię pokierował zapraszam na priv oraz rejestrację z ref linka nie podaje bo mam za mało postów Wink


Jak skutecznie zarabiać na Digadz? - Hybrid1990 - 28-09-2021 17:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.