Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik by Pumba - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik by Pumba (/Temat-Dziennik-by-Pumba-110524)

Strony: 1 2


Dziennik by Pumba - Pumba* - 14-03-2015 17:15

Dziennik Pracy
Coś o sobie

Jestem Patryk mam 15 lat mieszkam w Lubuskim.W zarabianiu nie jestem nowy, zarabiałem kiedyś przez wakacje na PPA i PPD to były piękne czasy kiedy w 2 miesiące wyciąłem coś koło 7 tysięcy później spocząłem na laurach.Upladowałem głównie XXX, tak w wieku 13 lat rodzice odkryli u mnie całe Brazzers na dysku wysłali mnie do seksuologa i mu powiedziałem po co mi to było. Ale także nowości filmowe swego czasu wrzucałem je na NK i schodziły pięknie a PPA to YT i hacki .
Teraz mam zamia pobawić się w kilka metod na raz jak dam radę.Chce wrócić do zarabiania bo chcę sobie kupić moto a będę mógł jak sam sobie na niego zarobie

Cel


Nie ma celu ile dam radę



RE: Dziennik by Pumba - Marc. - 14-03-2015 17:34

a co na to sexuolog Big Grin ?
-Działaj ! będe tu zaglądał co jakiś czas


RE: Dziennik by Pumba - Radzio00s - 14-03-2015 18:45

Powodzonka Big Grin !


RE: Dziennik by Pumba - tribler - 14-03-2015 18:59

Do Sexuologa wysłać dziecko 15 letnie Big Grin

Powodzenia w zarobkach Smile


RE: Dziennik by Pumba - Guacamoled - 14-03-2015 20:01

Skąd jesteś? Zielona Góra?


RE: Dziennik by Pumba - never1908 - 14-03-2015 20:03

@tribler
Nie 15, tylko 13 letnie :v

Mnie przyłapali w 2 klasie podstawowki jak sobie popatrzyli w historie, wtedy sie nie wiedzialo co to czyszczenie historii czy tym bardziej karty incognito Big Grin

Życzę powodzenia, jak już kiedyś dużo zarobiłeś to nie powinno to być problemem Wink


RE: Dziennik by Pumba - Pumba* - 06-04-2015 11:14

Dziennik Pracy 14.03.2015 - 06.04.2015
Co zrobiłem/zrobie/będe robił

Pierwszy miesiąc za mną był pracowity choć zarobki nie zachęcają . Widzicie tyle programów i myślicie po co w tyle w tym szaleństwie jest metoda . Najgorszym problemem jest stałe ip wiec o subach mogę zapomnieć . Staram się zrobić jakieś zaplecze bo bez niego ani rusz. W m banku założyło 8 osób konto izzi Więc wpadło 400 zł . Zrobiłem bloga pod hacki ma 916 wejść w 16 dni te kliki na adf to z niego tylko link źle podałem do pobrania i prowadził do nikąt. Adsens mnie zaskoczył małe pozycjonowanie głupawej stronki i jakaś kasa wpadała te 9.50 to mała usługa dla użytkownika forum dziś się rozpisałem następne to będą krótkie frazesy co robiłem w danym dniu i będę starał się aktualizować dziennik jak najczęściej .



Zarobki


HOTCASH - 0
FIRECASH - 0
CATSHARE - 0
ADF - $0.38755 / 218
SHORTE - 0
ADSENS - 279 zł
PP - 13 zł
MBANK - 400 zł
INNE - 9,5 zł





RE: Dziennik by Pumba - broofie - 06-04-2015 11:18

Po co Ci zmienne IP do subow?


RE: Dziennik by Pumba - Pumba* - 06-04-2015 11:51

@[broofie] Bo ze stałym to na fb długo bym nie pociągnął pokerface


RE: Dziennik by Pumba - broofie - 06-04-2015 12:06

Aa, no jak sie ograniczasz tylko do FB