Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programu partneerskiego pod fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam programu partneerskiego pod fanpage (/Temat-Szukam-programu-partneerskiego-pod-fanpage-110496)



Szukam programu partneerskiego pod fanpage - Pawel Szamotulski - 14-03-2015 09:11

Szukam programu partnerskiego pod fanpage w którym są proste wypłaty (bez faktur itp). Bez programów typu "fejs podglądacz" itp. tak aby ludzie nie czuli się oszukani przy moim zarobku. Zarejestruje się z refa. Może być coś podobnego do hotcash lecz z prostszym schematem wypłat.


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - bartekarta - 14-03-2015 12:59

Może pp.funhub.pl, chodzi o rejestracje w grach, tylko Fp nie może być ero.


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - Pawel Szamotulski - 14-03-2015 14:31

http://scr.hu/17qo/twhiz Błąd przy rejestracji.


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - bartekarta - 14-03-2015 14:44

Poczekaj chwile Smile Nwm, dlaczego to wyskoczyło


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - TeYroXOfficial - 14-03-2015 14:45

Sprawdź mixsub.pl i oferte CPC, mało bo mało sie zarabia ale zawsze coś i nie oszukujesz ludzi Wink


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - Pawel Szamotulski - 14-03-2015 14:57

(14-03-2015 14:45)TeYroXOfficial napisał(a):  Sprawdź mixsub.pl i oferte CPC, mało bo mało sie zarabia ale zawsze coś i nie oszukujesz ludzi Wink

Dzięki Wink Właśnie czegoś takiego szukałem Smile Rozumiem, że przy wypłacie nie wyskoczy mi okienko typu "podaj swoje dane adresowe"? Dziwi mnie to, że nie dałeś refa ale trudno.


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - TeYroXOfficial - 14-03-2015 17:13

w ustawieniach możesz już podać z tego co pamiętam. W tym dziale nie można dawać reflinków Wink


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - Pawel Szamotulski - 14-03-2015 22:42

Na tym mixsubie nie nalicza mi żadnych wejść, a na 99,9% coś było.


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - TeYroXOfficial - 14-03-2015 23:23

@[Pawel Szamotulski]
Musza przepisac captche Smile


RE: Szukam programu partneerskiego pod fanpage - Pawel Szamotulski - 15-03-2015 09:23

(14-03-2015 23:23)TeYroXOfficial napisał(a):  @[Pawel Szamotulski]
Musza przepisac captche Smile

Zasięg posta- 5500 osób. Wątpię żeby nikt nie wszedł w link i nie przepisał captachy.