Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! (/Temat-Szukam-ekipy-wlasny-legalny-sposob-na-zarobek-110476)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - Styler - 13-03-2015 20:16

Witajcie. Pewnie część z was już mnie zna, ponieważ piszę na tym forum nie od dzisiaj. Dla tych, którzy jednak nie mieli ze mną wcześniej do czynienia chciałbym powiedzieć, że opinia na mój temat jest nienaganna. Jestem po prostu uczciwym forumowiczem, a teraz do rzeczy. Jakiś czas temu pewien znajomy przestawił mi swój sposób, żeby zarobić trochę grosza. Nie jest on nazbyt skomplikowany i całkowicie legalny jednak wymaga większej liczby chętnych chcących zgarnąć trochę szmalu.

Całe przedsięwzięcie dopiero powstaje i powinno zostać ukończone w niedługim czasie, jednak już teraz szukam ludzi którzy chcieliby zarabiać razem ze mną, ponieważ potrzebuję ich do testów. Przez kilka kolejnych tygodni sprawdzona zostanie grupa nowych aspektów programu. Oczywiście wynagrodzenie oferujemy już teraz jednak prawdziwy zarobek zacznie się dopiero po zakończeniu testów. Wtedy to właśnie najwięcej zaoferujemy tym, którzy zgłosili się najwcześniej.

Aktualnie zajęcie polegało będzie na wykonywaniu różnych akcji przez internet. Z czasem dojdą do tego inne, ciekawsze funkcje.

Konkrety:
Na ten moment należność to jakieś kilka złotych dziennie za kilka minut klikania/rejestracji itp itd.


Wymagania:
- zmienne ip
- chęci oraz zaangażowanie
- codzienna/prawie codzienna porcja wolnego czasu (na ten moment koło godziny)


Kontakt:
- PW na forum
- GG: 33629478
- email: wkrótce

Aktualizacja #1
Pierwsze osoby już w tej chwili biorą udział w programie, mimo że oferta jest okrojona. W niedługim czasie bardzo się rozrośnie, jednak im szybciej się zgłosicie tym większe będą wasze profity w chwili gdy system (razem z całą stronką itp) stanie na nogi. To tak w formie podziękowania za udział w testach.

Aktualizacja #2
Dzięki waszym zaangażowaniu weszło w życie już drugie zadanie. Informatycy pracują nad systemem. Mamy nadzieję, że niedługo się pojawi.

Aktualizacja #3
Cieszy mnie, że około 90% z was to uczciwi ludzie chcący zarobić. Reszcie, która oszukiwała i tak na prawdę nie wykonywała zadań za chwilę podziękujemy. Muszę też wspomnieć, że niedługo pojawi się sprawozdanie i podliczymy ile zarobiliście.

Aktualizacja #4
Mamy dzisiaj mały przestój. Myślę, że do wieczora wszystko powinno wrócić do normy.

Aktualizacja #5
Mięliśmy małą przerwę, ale wszystko wraca już powoli do normy. Czekamy na kolejne zgłoszenia!

Aktualizacja #6
Pierwsze wypłaty już doszły do członków ekipy. Mamy też coraz więcej zadań do wykonywania.

Aktualizacja #7
Pierwsze testy dobiegają końca. Niedługo pojawi się temat z konkretami.

Kolejna tura testów: http://zarabiam.com/Temat-Zarabiaj-kilkadziesiat-zlotych-na-tydzien-regularne-wyplaty-111064


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - misterzelek - 13-03-2015 20:31

Hmmm trzeba zmienne ;/


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - Szrejter - 13-03-2015 20:33

Hej, jestem chętny jednak jeżeli będzie opcja dostać się do ekipy to za ok. Tydzień, ponieważ aktualnie lapek w serwisie także lipa... Pozdrawiam


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - zet01 - 13-03-2015 20:40

Witam jestem chetny PW

(13-03-2015 20:31)misterzelek napisał(a):  Hmmm trzeba zmienne ;/

spraw sobie karte aero2


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - Styler - 13-03-2015 20:50

Zgłosiło się już wiele osób, za co dziękuję. Muszę tutaj dodać, że im grupa będzie większa tym więcej pieniędzy otrzymam do podziału dla niej. Tych którzy się jeszcze nie zdecydowali chciałbym upewnić, że nie chodzi tu o żadne klikanie w buxkach itp. Cały plan polega na pracy ze stronami posiadającymi bardzo duży, realny ruch!


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - asiorek - 13-03-2015 20:51

szkoda ze to zmienne ip trzeba ;/


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - Styler - 13-03-2015 20:53

Możesz korzystać z programów zmieniających ip. Ważne aby były pewne.


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - osk4rr - 13-03-2015 21:13

Zgłaszam się! Nie mam zmiennego IP ale to można objeść Smile


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - ktostujest - 13-03-2015 21:20

zglaszam sie Wink


RE: Szukam ekipy - własny, legalny sposób na zarobek! - Styler - 13-03-2015 21:21

Proszę o informację na GG lub PW.