Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki (/Temat-AKTUALNE-TrafficMonsoon-refback-do-100-lub-staly-refback-do-50-od-kazdej-paczki-110473)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [AKTUALNE]TrafficMonsoon - refback 100% i LucreLab - refback 111% plus poradnik !!! - rafi213 - 20-08-2015 12:26

Ja póki co swój pierwszy cel w TM osiągnąłem czyli 50 aktywnych paczek. Teraz wypłata podzielona na dwie części i jedziemy dalej. Huh

[Obrazek: fu738z.jpg]


[AKTUALNE]TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 22-08-2015 15:10

Z racji tego, iż w LucreLab do końca roku nie będzie prowizji z poleconych a będzie można tylko zarabiać z udziałów w realnych biznesach postanowiłem wprowadzić dla osób które od teraz zarejestrują się u mnie w TrafficMonsoon dwa refbacki do wyboru!!!

Pierwszy - zwracam nawet do 100% swojej prowizji od pierwszej wpłaty (100% mozliwe przy wejściu na 6 lub wiecej ad packów) - czyli już na starcie masz zwrot swojej inwestycji 10% !!!

Drugi - zwracam nawet do 50% swojej prowizji z każdego zakupionego przez ciebie ad packa ( 50% także mozliwe jeśli ktoś wchodzi na 5 lub wiecej ad packów i rzecz jasna reinwestuje) przez 55 dni czyli czas od zakupu pierwszych paczek.

Promocja ta nie łączy się ze sobą - musisz wybrać co dla ciebie będzie korzystniejsze, a dla osób które wejdą na mniej niż 5 paczek także jest refback ale do indywidualnego uzgodnienia.

Pamietaj - żeby powołać się na ten temat podczas kontaktu ze mną lub na priv, ponieważ na innych stronach oferuje różne refbacki!!!

A na koniec - obiecany dowód wypłaty troche większej sumy z TM . Czas oczekiwania na wypłatę ? hmm - max 10 sekund Smile

[Obrazek: 4lhdtf.jpg]

Jeszcze raz zachęcam do rejestracji, odbierania swoich refbacków no i długiego zarobku z TM, a z pewnością będzie jeszcze długi bo plan marketingowy jest bardzo stabilny. Huh


[AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 28-08-2015 14:06

Kolejna wypłata - błyskawicznie na moim koncie Smile

[Obrazek: 2ibp4xe.jpg]


Jak możecie zauważyć nie są już to takie małe kwoty, które każdy może osiagnąć bez trudu po 2-3 miesiacach od inwestycji a nawet niektórzy już po miesiącu.

Zapraszam do współpracy !!!!
Ps. Od teraz dla każdego kto powoła się na ten temat i zakupi chociaż 1 ad packa dostanie stronę partnerską do promowania TM zawierającą wszystkie najważniejsze zasady biznesu, strategie itd. !!!!



RE: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 05-09-2015 23:47

Dzisiaj odbyło się spotkanie admina TM Charles Scoville z osobami zainteresowanymi TM w hotelu Hilton w Warszawie. Orzymałem takie info, że Charles przy ponad 200 obecnych osobach zalogował się na wszystkie swoje procesory i łączna kwota na nich wszystkich to ok. 8 600 000 $ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokazał też backoffice, z którego wynikało, że kwota na kontach TM wszystkich użytkowników to ok. 2 500 000 $ czyli zapas gotówki wynosi ponad 6 milionów!!!!!!!!!!!!!! dolarów!!!!!.

TM postawiło też nowy serwer, - co niewątpliwie oznacza jedno - spodziewają się dopływu nowych uczestnikówHuh

Nie wiem jak wy ale Ja na pewno dopłacam do programu!!! Smile


RE: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 10-09-2015 13:33

Pojawiło się w końcu coś na co czekałem czyli relacja z eventu :Huh

https://www.youtube.com/watch?t=129&v=qTI3wU5KA-U

Obejrzyj, podejmij mądrą decyzję jeszcze nie jest za późno bo dopiero ten biznes okazuję się że jest tak na prawdę w blokach startowych!!! sam jestem pod wrażeniem to co obejrzałem chociaż zarabiam już tutaj od dobrych 5 miesięcy .
Jeśli się zdecydujesz jedynym dylematem jaki pojawi się po jakimś czasie w twojej głowie będzie to czy dzisiaj wypłacam sobie 50$ a może 100$ a może poczekasz i zgarniesz 1000$ Smile

Uwierzcie ze takie dylematy tez są ciężkie do podjęciaSmile


RE: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 11-09-2015 14:35

Taka wczorajsza skromna wypłatka:

[Obrazek: 2z83ok5.jpg]


RE: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 14-09-2015 23:01

Jak szaleć to szaleć , część dla mnie , część dla refka Smile

[Obrazek: 2a01hkw.jpg]


RE: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 20-09-2015 13:42

Pragnę tutaj poinformować że z racji tego iż 10 października stuknie temu znakomitemu RevShare już roczek i jest on jeszcze w lepszej kondycji niż na początku swojego istnienia ( dziennie dochodzi około 3 tys rejestracji na całym świecie) tego też dnia zostanie zorganizowany Mega Event w Wielkiej Brytanii na 1500 osób. Z racji olbrzymiej popularności wiem że zostały już dosłownie ostatnie miejsca do rezerwacji, nie wiem nawet czy na chwilę obecną są jeszcze jakiekolwiek wolne miejsca Smile

No i tradycyjnie mały dowodzik mojej kolejnej wypłaty co by nie uszczuplać ilości posiadanych paczek :

[Obrazek: 29zx25u.jpg]


HuhNie będę sie powtarzał że warto tutaj zarabiać a razem ze mną oczywiście zarobicie jeszcze więcej niż wynika to z planu marketingowego firmy Huh


RE: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 23-09-2015 10:40

Wrzucam tutaj link do wczorajszego webinaru - bardzo ciekawe informacje szczególnie dla początkujących :
Polecam obejrzeć a następnie skontaktować się ze mną wtedy wyjaśnię wszystko dokładnie : Smile

https://www.youtube.com/watch?t=329&v=azKQ4ZDSk-0


RE: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 29-09-2015 16:54

tak z rozpędu kolejna moja wypłata, TM jest niesamowity Huh

[Obrazek: 2i20fie.jpg]