Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki (/Temat-AKTUALNE-TrafficMonsoon-refback-do-100-lub-staly-refback-do-50-od-kazdej-paczki-110473)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


[AKTUALNE] TrafficMonsoon - refback do 100% lub stały refback do 50% od każdej paczki - rafi213 - 13-03-2015 19:08

Zapraszam do TrafficMonsoon


moją ofertę proszę czytać od strony 4.

UWAGA:Wcześniejszy projekt LucreLab został zakończony i tym samym moja oferta

Tutaj napisze tylko w skrócie co to jest TrafficMonsoon - reszta informacji na Priv lub w dalszej części wątku:

Trafficmonsoon powstał w październiku 2014 roku i jest firmą oferującą usługi reklamowe.

Główne funkcje programu:
- Oglądanie płatnych reklam
- Wymiana ruchu (Traffic Exchange)
- Bardzo Dobry Program Partnerski
- Revenue Sharing - Podział zyskami firmy (podobnie jak w MAP, jeśli znasz)
- Klikanie w reklamy


Możliwość zakupu pakietów reklamowych ,,AdPacks,, po 50$. Taki AdPack wygasa, gdy zarobi 110% czyli 55$. (W tej chwili trwa to około 50 dni.) - SUPER SPRAWA ZAROBKU ZWŁASZCZA NA PROCENCIE SKŁADANYM

Oglądanie Płatnych Reklam
W Trafficmonsoon są 4 rodzaje płatnych reklam do oglądania.
ZARABIASZ - 0,01$ - czas oglądania 30 sekund.
ZARABIASZ - 0,02$ - czas oglądania 60 sekund.
ZARABIASZ - 0,005$ - czas oglądania 15 sekund.
ZARABIASZ - 0,001$ - czas oglądania 5 sekund.


Na prośbę kilku osób wrzucam tutaj pełne zasady mojego refbacka aby nie błądzić po całym temacie :

Pierwszy - zwracam nawet do 100% swojej prowizji od pierwszej wpłaty (100% mozliwe przy wejściu na 6 lub wiecej ad packów) - czyli już na starcie masz zwrot swojej inwestycji 10% !!!
Drugi - zwracam nawet do 50% swojej prowizji z każdego zakupionego przez ciebie ad packa ( 50% także mozliwe jeśli ktoś wchodzi na 6 lub wiecej ad packów i rzecz jasna reinwestuje) przez 55 dni czyli czas od zakupu pierwszych paczek.
Promocja ta nie łączy się ze sobą - musisz wybrać co dla ciebie będzie korzystniejsze, a dla osób które wejdą na mniej niż 6 paczek także jest refback ale do indywidualnego uzgodnienia.


ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY !!!!

i do kontaktu na PW lub GG: 3353523



RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty plus pomoc - fadek27 - 15-03-2015 20:39

Polecam tego pana naprawdę mi dużo pomógł i wszystko wyjaśnił. Zachęcam do rejestrowania się z jego refa, wporzo gościu napewno wam pomoże. Polecam!!!


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty plus pomoc - rafi213 - 18-03-2015 13:53

Dużo osób mi pisze że nie ma obecnie na pierwszą wpłatę itd. Postanowiłem wiec ze pierwszym 3 osobom ktore sie do mnie zgłoszą i zarejestrują z refa . przekaze po 2$ w BTC na dobry początek współpracy w LUCRE aby przekonali się jaki ten projekt bedzie miał potencjał .


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub darmowe $ na dobry początek!!! - Toniro - 18-03-2015 16:11

Zarejestrowana z refa. Zaliczę się jeszcze na 2$ w BTC na pierwszą wpłatę? Big Grin


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub darmowe $ na dobry początek!!! - rafi213 - 18-03-2015 16:42

tak, kaska wysłana. Nie licząc ciebie zostało mi jeszcze tylko na 1 osobę !!!


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub darmowe $ na dobry początek!!! - lajkonik125 - 19-03-2015 20:16

Jeszcze aktualne,to bym skorzystał?
Edit
Zarejestrowalem sie z refa,nick asdfg1234-88


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub darmowe $ na dobry początek!!! - rafi213 - 19-03-2015 20:57

Lajkonik125 spozniles sie doslownie 15 minut. Już wszystkie paczki w BTC wyprzedane. Możliwe ze jeszcze coś wpadnie na PM wtedy poinformuje dla ilu by to było osób.
Tak wogóle to zachęcam już do inwestycji swoich własnych. Codziennie przybywa okolo 1000 userów, tym samym inwestuujacych takze przybywa . Wszystkie bagi w programie zostaly praktycznie juz naprawione.
A ja daje refback 111% od pierwszej wpłaty - np. wpłacajac 100 $ dostajesz odemnie 5,5$ , wpłacajac 250$ dostajesz juz 13,75$ .


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub 2 $ na start dla aktywnych !!! - rafi213 - 20-03-2015 18:28

Tak jak wczoraj pisałem - wpadło 10$ na PM . Dziele to na 5 osób czyli osoba dostanie odemnie 2 $ na dobry start w tym projecie.
Jest to prawdopodobnie moja ostatnia tego typu promocja na wejscie do LucreLab. (zostaje tylko refback)

Chciałbym żeby skorzystały z niej osoby które na prawdę planują rozwijać się i pracować w tym biznesie a te drobne $ na start pozwoli im dobrze zapoznać się z firmą i ułożyć strategię na przyszłość.

Osoby zdecydowane pisać na Pw lub gg. Jak środki się wyczerpią poinformuje w odrębnym poście.


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub 1,5 $ na start !!! - rafi213 - 21-03-2015 16:34

troche zmienilem - bo jakos prowizje naliczyło , - obecnie dostaniesz 1,5$ juz na konto PM bo odliczeniu prowizji.

Zostało jeszcze dla 4 osób.


RE: LucreLab - refback 111% od pierwszej wpłaty lub 1,5 $ na start !!! - aga217 - 23-03-2015 21:55

Wszystko w jak najlepszym porządku, pieniązki na PM dotarły ekspresowo. Jak najbardziej polecam, współpracuje się bardzo przyjemnie. Smile