Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa (/Temat-Konto-LeadMore-za-pomoc-przy-konfiguracji-WordPressa-110467)



Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa - Exodisss - 13-03-2015 18:01

Jak w temacie, na koncie 6 zł (może będzie więcej bo cały czas są wyświetlenia) więc zawsze coś. Płatność nie skonfigurowana

Potrzebuje pomocy przy skonfigurowaniu szablonu do moich potrzeb na WordPressie, dla mnie jest to trudne a dla Was pewnie 5 minut roboty.

Kontakt PW


RE: Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa - Exodisss - 13-03-2015 20:05

@ na konto wpadł lead więc jest 12 zł Smile


RE: Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa - FreeZzz - 15-03-2015 12:55

To chyba nie jest konkurs Big Grin Wątpię że ktoś zrobi Ci takie coś za konto Wink Skoro i tak będzie musiał uzbierać do wypłaty Smile Jeśli chcesz, mogę Ci pomóc ale za normalne pieniądze na PP czy coś w tym stylu Wink


RE: Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa - MaXimuS007 - 16-03-2015 02:45

Tak jak kolega wyżej napisał. To nie jest konkurs! Zły dział...


RE: Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa - daniel.loox - 16-03-2015 02:47

mogę pomóc za skiny do cs;go Wink


Konto LeadMore za pomoc przy konfiguracji WordPressa - Majka - 05-01-2016 09:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.