Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupno kampanii na Paidverts - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: PaidVerts (/Forum-PaidVerts-395)
+---- Wątek: Kupno kampanii na Paidverts (/Temat-Kupno-kampanii-na-Paidverts-110452)



Kupno kampanii na Paidverts - kusas - 13-03-2015 15:28

Witam, z racji że PP na Paidverts jest zablokowany to szukam jakiegoś innego serwisu dzięki któremu kupię kampanię na Paidverts. Ale szukam takiego na który mogę przelać pieniądze z PP. Konto bankowe odpada bo nie mam Big Grin


RE: Kupno kampanii na Paidverts - 9Jarek9 - 13-03-2015 16:24

Ja bym się na twoim miejscu wstrzymał z inwestycją w Paidverts.
A z Paypala na inny procesor pieniędzy nie przelejesz, możesz co najwyżej zrobić z kimś wymiane, ty komuś wysyłasz kasę na PP a on tobie na coś innego.


RE: Kupno kampanii na Paidverts - kusas - 13-03-2015 16:45

A czemu mam się wstrzymać?


RE: Kupno kampanii na Paidverts - 9Jarek9 - 13-03-2015 17:02

Kampanii nie opłaca się kupować. Z 1$ dostaniesz 3100 BAP.
W tej chwili bardziej opłaca się kupić akcje na MTV za dolary i sprzedać je za kilkanaście tysięcy BAP.
Jak już zdobędziesz BAP, to nic z tego nie będziesz miał, bo naliczenia (o ile jakieś są) nie są zbyt wysokie, co widać nawet po zarobkach użytkowników z ostatnich 48 godzin na stronie głównej.
Będziesz dostawać dużą ilość reklam o niskiej wartości (nie będzie ci się chciało tego klikać). A chyba gdzieś na początku kwietnia twoje wszystkie BAPy zostaną wymienione na akcje w MTV.

Jak chcesz gdzieś wpłacić pieniądze, to masz wiele innych możliwości, Paidverts to nie jedyna strona.
Dzisiaj wystartowało LucreLab, strona podobna do paidverts (z polskim adminem). Możesz tu wpłacić pieniądze, na początku działania srony prawdopodobnie będą większe naliczenia. Niestety tu nie można wpłacać kasy przez Paypala, ale możesz zrobić tak jak ci wyżej w poprzednim poście napisałem.


RE: Kupno kampanii na Paidverts - kusas - 13-03-2015 20:38

aktualnie kupiłem kampanie na digadz


RE: Kupno kampanii na Paidverts - dariuszxdd - 14-03-2015 12:01

Czemu akurat digadz ? tam się nie dorobisz...
za 2 dni rusza advertzer , program podobny do paidverts


RE: Kupno kampanii na Paidverts - saq714 - 15-03-2015 14:48

Dużo tych programów startuje... mam nadzie że nie będą to scamy


RE: Kupno kampanii na Paidverts - czarny7777777 - 15-03-2015 16:48

najlepiej to tu wejść teraz

http://lucrelab.com/?ref=230

od jutra zaczynaja sie naliczania (pewnie pierwsze będą hojne Big Grin)

oferuje pełna pomoc