Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Rejestracja na stronach za kasę - płatność 15gr PayPal! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Rejestracja na stronach za kasę - płatność 15gr PayPal! (/Temat-Nieaktualne-Rejestracja-na-stronach-za-kase-platnosc-15gr-PayPal-11044)

Strony: 1 2


[Nieaktualne]Rejestracja na stronach za kasę - płatność 15gr PayPal! - Razer - 28-07-2010 11:12

MEGA OFERTA! SUPER MOŻLIWOŚĆ ZAROBKU! REWOLUCJA W POLSKIM INTERNECIE - wiem, przeginam Tongue


TAKA OFERTA JUŻ WAM SIĘ NIGDY NIE TRAFI - PŁACĘ WAM PO 15GR ZA REJESTRACJA/ZAPISANIE SIĘ/WYKONANIE JAKIEJŚ AKCJI NA STRONIE! JEST TO JEDNORAZOWE!

Jaki mam z tego zysk? Powiedzmy, że są to beta testy, no i trochę $$$$ leci do mnie.

SPIS STRON:
1. PEPSI
Co zrobić, abym wypłacił Ci pieniądze? Zarejestruj się i potwierdź mailiowo tą akcję. Reflink: TUTAJ

2. ORANGE
Co zrobić, abym wypłacił Ci pieniądze? Tylko dla posiadaczy komórki w ORANGE. Wypełniacie, wszystko potwierdzacie. Reflink: TUTAJ

3. AKAZOO
Co zrobić, abym wypłacił Ci pieniądze? Podajecie swój numer telefonu a następnie potwierdzacie go otrzymanym PIN'em! Reflink: TUTAJ

4. Euro-Trax.pl
Co zrobić, abym wypłacił Ci pieniądze? Wypełnienie formularza kontaktowego! Reflink: TUTAJ


Na razie przygotowałem tylko tyle stron, ale będzie ich ponad 10.

Jak to wygląda? Wykonujesz daną akcję, w temacie odp. swoim e-mailem PayPal oraz jaką akcję wypełniłeś, ja sprawdzam, czy zrobiłeś wszystko co wymagane i jeśli tak - przelewam kasę.


RE: [OFERTA] Rejestracja na stronach za kasę - ponad 10 stron, szybki zarobek, 15gr! - ketrab - 28-07-2010 11:19

PP:[email protected]


RE: [OFERTA] Rejestracja na stronach za kasę - ponad 10 stron, szybki zarobek, 15gr! - Razer - 28-07-2010 11:20

"Jak to wygląda? Wykonujesz daną akcję, w temacie odp. swoim e-mailem PayPal oraz jaką akcję wypełniłeś, ja sprawdzam, czy zrobiłeś wszystko co wymagane i jeśli tak - przelewam kasę." <- ale OK, wypełniłeś PEPSI.

// Kasa poszła.


RE: [OFERTA] Rejestracja na stronach za kasę - ponad 10 stron, szybki zarobek, 15gr! - mi96 - 28-07-2010 11:36

PP: [email protected] Wypełniłem Pepsi

@EDIT1

Kasa doszła polecam!! Kosztuje was to 1 minutę a w zamian macie 15gr. na waciki do uszu xD


RE: [OFERTA] Rejestracja na stronach za kasę - ponad 10 stron, szybki zarobek, 15gr! - Razer - 28-07-2010 12:02

Dodałem 4 nowe strony (oczywiście każdy może wypełnić te 5 ofert i wtedy dostanie 75gr)!


RE: [OFERTA] Rejestracja na stronach za kasę - ponad 10 stron, szybki zarobek, 15gr! - ledo - 28-07-2010 13:03

Niewiem na co to wam Smile Po co komu 15 gr ? Lub nawet te 75 ?


RE: [OFERTA] Rejestracja na stronach za kasę - ponad 10 stron, szybki zarobek, 15gr! - Hbk - 28-07-2010 13:07

PP: [email protected]

Wypełniłem wszystko oprócz ORANGE. Jeśli coś będzie nie tak to pisz.

Ledo, niby tak, ale zawsze może jakieś dojdą. Zawsze kilka groszy. Wink

Doszło, dzięki! Big Grin


RE: [OFERTA] Rejestracja na stronach za kasę - ponad 10 stron, szybki zarobek, 15gr! - Razer - 28-07-2010 13:10

Wysłane, dzięki!


RE: Rejestracja na stronach za kasę - płatność 15gr PayPal! - zibi2400 - 28-07-2010 13:57

Zarejestrowałem się na e-Darling
Mój email :[email protected]


RE: Rejestracja na stronach za kasę - płatność 15gr PayPal! - Razer - 28-07-2010 14:29

Od teraz za wszystkie płacę 20gr, a za EuroTrax aż 30gr!