Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireSub (/Forum-FireSub-390)
+---- Wątek: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. (/Temat-FireSub-Nowa-usluga-nowe-zasady-wieksze-zarobki-110430)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - Kiljan - 23-03-2015 12:51

(23-03-2015 08:15)hunterpl444 napisał(a):  Na jakiej zasadzie będzie wyliczana średnia stawka i opcjonalnie do jakiej kwoty można dojść teoretycznie ?
Czy będzie wprowadzona usługa sms M0 ?
Kiedy zakończą się prace nad całością ?

Stawka jest wyliczana na podstawie obciążeń, dla przykładu:
zdobywamy leada za 3,50, nasza zyskowność w tym momencie wynosi 1.00(podczas gdy stawka wynosi 1.40, ponieważ stawka bazowa to ta którą my otrzymujemy czyli 2,50)
jeśli przy następnej rozsyłce ten numer zostanie ponownie obciążony nasza zyskowność będzie wynosiła 2.00 czyli 2*2,50=5zł stawki.


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - Kurus92 - 23-03-2015 12:58

Problem z siecią orange i przychodzeniem kodów,właśnie sprawdziłem na własnym telefonie.


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - MartinS - 23-03-2015 13:10

Sprawdziłem przed sekundą ORANGE. Pin doszedł po dosłownie 10sek.


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - Kurus92 - 23-03-2015 13:15

Już wiem co się dzieje.Osoby,które mają przez operatorów zablokowaną usługę (w tym ja) nie będą dostawały pinów Tongue


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - MankuT - 23-03-2015 14:06

Operator ją sam blokuje? Czy Ty ją musisz sobie zablokowac?


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - Kurus92 - 23-03-2015 14:49

Wk***iały mnie wszelkiego rodzaju horoskopy,reklamy czy ,,pieniądze czekają na ciebie,wystarczy wysłać smsa.." i zablokowałem sobie na stronie orange.


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - exxthc - 23-03-2015 17:42

Ale koncepcja z programem video (dane z imdb) i gatewayem mistrzostwo Cool


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - MateuszLaskowski - 23-03-2015 18:08

wielki szacun za te usługe


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - trust92 - 23-03-2015 19:07

Pamiętam dyskusję pod koniec 2014, podczas której Kiljan zarzucał konkurencji działanie niezgodne z prawem, olewanie zaleceń ustawy z 25 grudnia, posiadanie maila reklamacyjnego na gmailu. Wyzywanie od oszustów, gadanie w stylu "u nas przynajmniej każdy ma szansę dowiedzieć się o kosztach", a teraz w Waszych programach stopka widoczna dopiero po kliku, wykorzystywanie adblocka, zniknęły wszędzie widoczne ostrzeżenia o kosztach i gdzieniegdzie checkboxy z magicznym słowem "płacę/zamiawiam" zamiast "kontynuuj", "dalej".

Trochę hipokryzja.


RE: FireSub - Nowa usługa,nowe zasady, większe zarobki.. - Kiljan - 23-03-2015 21:08

(23-03-2015 19:07)trust92 napisał(a):  Pamiętam dyskusję pod koniec 2014, podczas której Kiljan zarzucał konkurencji działanie niezgodne z prawem, olewanie zaleceń ustawy z 25 grudnia, posiadanie maila reklamacyjnego na gmailu. Wyzywanie od oszustów, gadanie w stylu "u nas przynajmniej każdy ma szansę dowiedzieć się o kosztach", a teraz w Waszych programach stopka widoczna dopiero po kliku, wykorzystywanie adblocka, zniknęły wszędzie widoczne ostrzeżenia o kosztach i gdzieniegdzie checkboxy z magicznym słowem "płacę/zamiawiam" zamiast "kontynuuj", "dalej".

Trochę hipokryzja.

Cóż, na dłuższą metę nie ma sensu być ostoją uczciwości, jednak dodam, że nigdy nie będziemy posuwać się do malware, więc jednak aż tacy źli jak niektórzy nie jesteśmy Smile

No a poza tym, nowy rok, noworoczne postanowienia, po co być świętszym od papieża?