Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PROMOCJA! Konta Facebook na zamówienie oraz weryfikacje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: PROMOCJA! Konta Facebook na zamówienie oraz weryfikacje! (/Temat-PROMOCJA-Konta-Facebook-na-zamowienie-oraz-weryfikacje-110413)

Strony: 1 2


PROMOCJA! Konta Facebook na zamówienie oraz weryfikacje! - Papa Smerf - 12-03-2015 22:40

1.Nazwa przedmiotu : Konta Facebook oraz grupy.
2.Opis przedmiotu : Niżej.
3.Zdjęcia : Niżej.
4.Kontakt : GG:3337944/PW
5.Cena : Niżej.
6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal


1. Weryfikacja konta na FB numerem telefonu.

Posiadasz już konto na Facebooku, ale potrzebujesz weryfikacji numerem telefonu. Podaję Ci numer, oraz kod który otrzymałem.

Cena: 1zł.


2. Konto na Facebook'u na zamówienie.

Tworzę dla Ciebie nowe konto, każde z innego adresu IP, posiadające wybrane przez Ciebie lub losowe polskie imię jak i nazwisko, z uzupełnionym profilem w 100%. Konto zweryfikowane mailowo, jak i numerem telefonu.

Cena: 1 konto - 3 zł.



RE: FacebookShop- konta stażowe, konta na zamówienie, grupy i wiele więcej! - forumisko - 13-03-2015 15:15

Wszystko ok, polecam.


RE: FacebookShop- konta stażowe, konta na zamówienie, grupy i wiele więcej! - Koja - 13-03-2015 22:04

Polecam. Wszystko w porządku.


RE: FacebookShop- konta stażowe, konta na zamówienie, grupy i wiele więcej! - tribler - 13-03-2015 22:26

Polecam ! Szybko, sprawnie, miło! Dziękuję Big Grin


RE: PROMOCJA! FacebookShop- konta stażowe, konta na zamówienie, grupy i wiele więcej! - Papa Smerf - 13-03-2015 23:31

PROMOCJA NA WEEKEND!
Cena każdej z usług -15%! Zapraszam do zakupów!


RE: PROMOCJA! FacebookShop- konta na zamówienie, grupy i wiele więcej! - Bordo - 14-03-2015 10:07

polecam gorąco Smile


RE: PROMOCJA! Konta Facebook na zamówienie oraz weryfikacje! - tribler - 15-03-2015 14:14

Kupiłem, dostałem i bardzo się cieszę Smile
Szybko i porządnie, polecam !


RE: PROMOCJA! Konta Facebook na zamówienie oraz weryfikacje! - nicooo - 15-03-2015 14:42

Polecam w 100% , bardzo dobry kontakt !


RE: PROMOCJA! Konta Facebook na zamówienie oraz weryfikacje! - AndroidPL - 15-03-2015 14:47

Kupiłem zestaw i jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam


RE: PROMOCJA! Konta Facebook na zamówienie oraz weryfikacje! - Papa Smerf - 15-03-2015 14:49

Dziękuję za opinię. Przypominam, że jutro kończy się PROMOCJA!