Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi (/Temat-MegaRacers-Scigaj-sie-i-rywalizuj-z-innymi-110407)

Strony: 1 2


MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - TeYroXOfficial - 12-03-2015 21:53

Cześć!
Chciałbym zaprosić was do pogrania w gierkę wyścigową w której rywalizujemy z innymi graczami. Jeżeli gra się spodoba będe pisać dodatkowe misje oraz opcje czy np. być może możliwość zarobku (coś ala bux tylko w grze).
Jeżeli jesteś fanem motoryzacji to zapraszam:
http://MegaRacers.GQ

Aktualnie język angielski, niedługo język polski.
Miłego grania, zagrajmy razem Big Grin


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - DzejkobPL - 12-03-2015 22:20

Gra Twojego autorstwa? Lol

Przetestuję Smile


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - piotrekprorok - 12-03-2015 22:25

Ja również Big Grin


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - TeYroXOfficial - 12-03-2015 22:30

W połowie bo dopisałem troche funkcji Tongue


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - DzejkobPL - 12-03-2015 22:33

Wszystko ok, ale nie ma się z kim ścigać. Lol


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - Noozer - 12-03-2015 22:35

JanuszPedofil to ja Jerk2


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - piotrekprorok - 12-03-2015 22:41

Dobre to Smile lubie takie gierki Smile


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - TeYroXOfficial - 12-03-2015 22:42

pamiętajcie że jest paliwo, jak się skończy to należy poczekać aż sie załaduje (jak nie to będe musiał cron'a poprawić). Z czasem będzie więcej osób oraz więcej dodatków, myślę nad dopisaniem takiej opcji jak król driftu, jeszcze nie wiem jakby to wyglądało ale coś mi świta w głowie Tongue


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - Mailowiec - 12-03-2015 22:43

Spodziewajcie się kont premium Jerk2


RE: MegaRacers - Ścigaj się i rywalizuj z innymi - TeYroXOfficial - 12-03-2015 22:44

@[Mailowiec]
konta premium już są Lol