Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Diqtion - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Diqtion (/Temat-Diqtion-110401)

Strony: 1 2


Diqtion - Guacamoled - 12-03-2015 19:49

Cześć. Parę lat temu była afera o fake zarobki Dawida z FC. Moglibyście mi napisać jak to się zakończyło? Najpierw było to włamanie, później tłumaczenia. Dzięki z góry i miłego dnia wszystkim Smile


RE: Diqtion - daniel42na - 12-03-2015 20:10

Różne były afery z FC, ale z tego co pamiętam akurat ta była jakimś dziwnym nieporozumieniem.
Sprawa wyglądała tak, że Diqtion pewnego dnia wstawił na forumowy czat link do swojego pliku w FC, w którym ustawioną miał fałszywą, bardzo dużą liczbe pobrań pliku. Nie pamiętam do czego się odnosił, ale chciał sobie zwyczajnie "pośmieszkować".
Jakiś czas później wyszły na jaw włamania na FC i słynne wideo, na którym ktoś "udowadnia", że pobrania Diqtiona są fałszywe demonstrując w bazie danych fejkową ilość pobrań i 0 zarobków z jednego z plików. Niestety nie udowodnił w ten sposób niczego.
Co do zarobków Diqtiona, są one wysokie biorąc pod uwagę same zarobki z poleconych... a to czy sam generuje jakieś kosmiczne $$$ wie tylko on. Smile


RE: Diqtion - Guacamoled - 12-03-2015 21:29

Kojarzę coś że on zarobił chyba 50k w miesiąc, a potem okazało się że w bazie danych nabijali mu leady na niszy Naked Diqtion.jpg Big Grin


RE: Diqtion - Max998 - 12-03-2015 21:33

Cóż wiadomym jest, że jak komuś dobrze idzie i zarabia spore $$ to zawsze będzie grupka osób, którym będzie to przeszkadzać bo np. sami nie umieją w tym działać. A ja zawsze mówiłem, że sporo tego ma bo ma sporo poleconych których szkoli więc logiczne, że też z tego ma jakieś dochody. Jednego można szkolić rok i nic nie zrobi a drugi w ciągu tygodnia zarobi pierwsze dolary. Wink


RE: Diqtion - Hybrid1990 - 12-03-2015 21:37

http://zarabiam.com/Temat-Firecash-i-Diqtion-oszukuja-76513


RE: Diqtion - paoz - 12-03-2015 22:06

NO!
przeczytalem caly temat odnosnie tej calej afery, im blizej konca tematu tym wieksza ciekawosc. Doszedlem do ostatniej stroiny i podniecenie opadlo. temat zamkniety, brak odpowiedzi. Na forum nic innego nie znalazlem.
NIe zakladalem ntematu z tym pytaniem, bo jesli forumj milczy to i ja nie bede odkopywal.
Moze teraz sie dowiem Big Grinimpreza


RE: Diqtion - Kiljan - 13-03-2015 02:24

Jeśli czytałeś temat to pewnie przeczytałeś, że dawid nie korzysta z uploadu plików tylko w GW, a plik, który miał tam fake'ową ilość pobrań był dla żartu gdzieś tam. Każdy użytkownik może zmieniać dowolnie ilość fake pobrań do każdego pliku.


RE: Diqtion - paoz - 14-03-2015 22:01

(13-03-2015 02:24)Kiljan napisał(a):  Jeśli czytałeś temat to pewnie przeczytałeś, że dawid nie korzysta z uploadu plików tylko w GW, a plik, który miał tam fake'ową ilość pobrań był dla żartu gdzieś tam. Każdy użytkownik może zmieniać dowolnie ilość fake pobrań do każdego pliku.


Kiedy czytalem tamten temat, nie bylem jeszcze w fc i nie wiedzialem ja kdziala Smile


RE: Diqtion - Tidus - 14-03-2015 22:12

Diq fake czy nie - uczyć umie Smile


RE: Diqtion - dexterr06 - 24-03-2015 13:54

Po co przyczepiać się do gościa, który pomaga zarabiać, sami zobaczcie ile można zdziałać w PPA Smile