Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? (/Temat-Prywatny-restock-dla-uzytkownikow-z-najwieksza-iloscia-obejrzanych-filmikow-11040)

Strony: 1 2 3 4


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Nayare - 31-07-2010 10:53

synkretysta i motorncizytramwaju, chyba tematy Wam sie pomylily ;P


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Synkretysta - 01-08-2010 13:57

Mamy event. Kolejnych 12 (po tych co zapraszali ) - to ci którzy oglądną największą liczbę filmików - mogą być oglądane wcześniej (czyli bez naliczenia punktów).
Ciekawe co by było, jakbym oglądnął najkrótszy filmik n-razy? Tylko że jeszcze ta wstawka przed filmem 17s. Ona przedłuża oglądanie. Czyli mamy już prywatny restock dla oglądaczy...ale co z tymi, co już oglądnęli wszystkie dostępne filmiki? To dla takich powinien być dodatkowy restock, a nie dla tych , którzy poświęcą 6 godzin.


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - cinexik - 01-08-2010 14:02

Ludzie już sraja i rzygaja filmikami....
A oni na tym zarabiaja - taka kolejnosc..


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Daminn - 01-08-2010 15:41

To już szczyt szczytów. Ręce opadają jak czytam te ich pomysły jak jeszcze zarobić na użytkownikach.


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Synkretysta - 01-08-2010 21:16

i mamy polaka wśród zwyciężców / VIPów. Gratuluję
Piotr S, Krakow


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - michal2612 - 01-08-2010 21:26

dobrze że chociaż Polak jest Big Grin


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Nayare - 02-08-2010 09:44

i Krzysztof S - Tychy


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - MotorniczyTramwaju - 02-08-2010 09:48

Przynajmniej tyle. Mam nadzieję, że się ujawnią i pokażą nagrody Smile


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - zioomek65 - 02-08-2010 10:06

Jestem ciekawy ile oni oglądnęli. Ja oglądałem wczoraj do 2:00 i nabiłem ponad 1000 ptz :|


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - sznikers99 - 02-08-2010 10:34

zrobili nowe konta na brata albo tatę i filmiki zaczeli oglądać proste ;p