Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? (/Temat-Prywatny-restock-dla-uzytkownikow-z-najwieksza-iloscia-obejrzanych-filmikow-11040)

Strony: 1 2 3 4


Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Nayare - 28-07-2010 10:15

[Obrazek: vidredemption.jpg]
Kod:
"Ciiiii zastanawiam się jak wynagrodzić tych, którzy oglądają najwięcej filmików..... co? prywatny restock dla
tych, którzy oglądnęli najwięcej?"
Zobaczymy Smile


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Shaiders - 28-07-2010 10:59

Ciekaw ile było by trzeba ich obejrzeć ?


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - MotorniczyTramwaju - 28-07-2010 11:01

Jakby były normalne granice, to OK. Ale jak 1000 filmików w tydzień to dziękuję dobranoc.


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Tech - 28-07-2010 11:01

Wow, masz plusa, bo dzisiaj akurat nie wchodziłem na jej twittera Wink

Fajnie by było, tylko jeśli miałbym obejrzeć wszystkie to chyba odpuszczę, bo to jest gdzieś ze 40 stron i ciągle nowe dodają..


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - jasiu589 - 28-07-2010 11:26

hmm a ja sądze że to podpucha żebyśmy poogladali wszystkie filmiki a oni zgarną kase wtedy logicznie pójdą ceny w kosmos żeby "dać każdemu szansę"a na tym prywatnym restocku rzucą parę nagród żeby nie było albo w ogóle sie romyślą


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - xPietrek - 28-07-2010 11:28

Ludzie nie chcą im oglądać filmików, no to muszą jakoś zachęcać...


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Smerfetka - 28-07-2010 11:33

Wielkie dzienki za info już się biorę za oglądanie filmików mam ich 585 to oglądnięcia o czasie trwania 75godz 45 min.

Masz + bo ja nie wchodze na twittera


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Athemis - 28-07-2010 11:41

Porażka i tyle.
Życzę powodzenia tym, którzy oglądają na bieżąco i dostaną się na ten restock bo ja mam jakieś 2.000 do obejrzenia i nie mam zamiaru tego robić.


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - sherif - 28-07-2010 11:54

za malo maja kasy i wymyslaja jakies bajeczki zeby ludzie filmy ogladali a na restocku bedzie wielkie gowno bo rzuca pare sztuk i po nagrodach. zycze powodzenia tym ktorzy zabieraja sie do ogladania filmow bo ja nawet nie mam zamiaru ich ogladac poki co


RE: Prywatny restock dla użytkowników z największą ilościa obejrzanych filmików? - Streetballer_kmn - 28-07-2010 22:42

ja wszystkie zobaczyłem


[Obrazek: sniper_kmn.png]