Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam (/Temat-Witam-jezeli-chcesz-zarobic-duze-pieniazde-to-zapraszam-110395)

Strony: 1 2


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - TechByte - 12-03-2015 19:03

To się dowiesz jak bana dostaniesz. Możesz wyciągać dziennie tyle kasy, a nie masz 30tys żeby samemu zainwestować?


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - Shadow271 - 12-03-2015 19:04

(12-03-2015 18:56)rioderix napisał(a):  Nie mówię, żeby od tak dawali.

Ja oferuję współpracę, ale widzę że tu są ludzie nie znający się...
yhym...
Nie znający się to ty jesteś
(12-03-2015 18:56)rioderix napisał(a):  Bo tego wyżej wyżej z 300% spóźnieniem to weź się puknij w tą pustą głowę.

Nie interesuje was to to się nie wypowiadajcie.
Pustą? Twoją?
(12-03-2015 18:58)rioderix napisał(a):  Dlaczego zgłoszony to nie wiem, ludziom tu się nudzi.
to zaraz się dowiesz


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - Szrejter - 12-03-2015 19:05

Idź człowieku to nie jest byle jakie forum na takie śmieci. Nie utrudniaj pracy moderatorom bo mają lepsze zadania niż banowanie pro mln...


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - hamcio - 12-03-2015 19:06

Ja mam się puknąć w głowę? To ty nawet nie potrafisz dobrze złożyć zdania a chcesz, żeby ktoś Ci dał swoje 30k xD ''Co dziennie koło 23:00 bym raporty wysyłał bym,''


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - rioderix - 12-03-2015 19:08

Dobrze, że wy mądrzy jesteście...


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - Killer - 12-03-2015 19:10

Uczysz się od tego brokera od 4 lat i nie masz własnego kapitału na inwestycje? w sumie nie ma to większego znaczenia.
Jednak twój temat i podejście do szukania partnera pozostawia wiele do życzenia.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.