Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam (/Temat-Witam-jezeli-chcesz-zarobic-duze-pieniazde-to-zapraszam-110395)

Strony: 1 2


Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - rioderix - 12-03-2015 18:17

Powiem tak, że po tym jak wejdzie inwestor/wspólnik w to, to naprawdę gwarantuje zarobki bardzo duże.

Dzięki inwestycji wspólnika inwestuje na rynku forex, dziennie od 7-19 tyś. zł mogę wyciągnąć.

Wkład inwestowania to 30 tyś. zł min. im więcej tym lepiej.

Każdy się zraża bo to forex, nie prawda, przy większym kapitale można zarobić naprawdę dużo.

Ja mogę gwarantować bardzo duże zyski i zainwestowane pieniążki zwrócą się szybko.

Co dziennie koło 23:00 bym raporty wysyłał bym, raz na tydzień jeden z całego tygodnia i tak dalej do inwestora/wspólnika.

Z wypłacaniem i wszystkim innym będę się konsultował z inwestorem/wspólnikiem.

To jest jedyna taka okazja szybkiego zarobku.

Co najważniejsze, biorę od najlepszego brokera sygnały który zbliża się do prawie 1.000.000$ co dziennie transakcje o wartości 7-19 tyś. zł więc naprawdę warto, sam się uczę od niego od 4 lat.

Czekam na każdego decyzję, ale to jedyna taka okazja.

Zainteresowani pisać na priv.


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - topearner - 12-03-2015 18:20

Bez konkretnego spotkania, umowy itd nikt na to nie pójdzie Smile A widząc, że zaczynasz szukać inwestorów na publicznym forum to o czymś świadczy.


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - rioderix - 12-03-2015 18:23

O niczym to nie świadczy, szukam wspólnika, któremu oferuję zarobek, jak ciebie to nie interesuje to proszę się nie wypowiadać.

A to forum o zarobkach.


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - Money. - 12-03-2015 18:24

Już lecę dać gościowi 30 koła, który ma staż na forum 2 godziny xD

EDIT: Jestem w 100% pewny, że nie znajdziesz nikogo, kto byłby chętny.


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - hamcio - 12-03-2015 18:44

Wchodzę w to ale umawiamy się u notariusza i spisujemy umowę, że dziennie będziesz mi płacił moją połowę czyli 3,5- 9,5 tysiąca. Pasi? A w razie nie zapłaty danego dnia proponuję karne odsetki od wkładu własnego nie wiem może 300%? ;D


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - rioderix - 12-03-2015 18:47

Co wy się uczepili wszyscy tego mojego statusu na forum, ja tu kiedyś założyłem i nie bywałem, zapomniałem o tym forum.

A zarobki się różnią każdego dnia, nikogo nie zmuszam, jak was to nie interesuje to się nie wypowiadajcie.


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - Shadow271 - 12-03-2015 18:52

Przecież nikt od tak Ci nie da 30 tyś Undecided


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - rioderix - 12-03-2015 18:56

Nie mówię, żeby od tak dawali.

Ja oferuję współpracę, ale widzę że tu są ludzie nie znający się...

Bo tego wyżej wyżej z 300% spóźnieniem to weź się puknij w tą pustą głowę.

Nie interesuje was to to się nie wypowiadajcie.


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - nitram - 12-03-2015 18:57

Temat zgłoszony moderatorowi.


RE: Witam, jeżeli chcesz zarobić duże pieniązde to zapraszam - rioderix - 12-03-2015 18:58

Dlaczego zgłoszony to nie wiem, ludziom tu się nudzi.