Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania początkującego - LeadMore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: Pytania początkującego - LeadMore (/Temat-Pytania-poczatkujacego-LeadMore-110369)



Pytania początkującego - LeadMore - lukassz102 - 12-03-2015 14:07

Witam
i z góry przepraszam jeżeli pytanie okaże się bardzo głupie.
Zamierzam założyć konto na LM ale nurtuje mnie kilka pytań i mam nadzieje że nie zostanę zhejtowany za nie :
1.Czy jak założę konto to są pobierane opłaty?? jeżeli tak to jakie??
2 czy w każdej chwili będę mógł ewentualnie skasować konto??
Na początek takie małe 2 pytanka i z góry dziękuje za odpowiedz.


RE: Zielony w te klocki - buciu52 - 12-03-2015 14:10

Poczytaj regulamin leadmore. Założenie konta jest darmowe, po jaki huk kasować konto?
Tu masz regulamin: http://leadmore.pl/public/regulamin.pdf


RE: Zielony w te klocki - lukassz102 - 12-03-2015 14:19

Buciu ja tylko zapytałem nie przyszło mi do głowy kasować, zawsze lepiej się dowiedzieć niż nie wiedzieć.


RE: Pytania początkującego - LeadMore - 32ketrab - 12-03-2015 16:22

żeby nie było śladów przestępstwa ;p a na serio jak chcesz żeby to było w pełni legalne to odprowadz podatek to skarbówka nie bedzie sie miała czeko uczepić


RE: Pytania początkującego - LeadMore - lukassz102 - 12-03-2015 22:47

oki dzięki za podpowiedź, jak uda sie oczywiście coś zarobic Wink


RE: Pytania początkującego - LeadMore - BossSH - 26-03-2015 14:03

Mam pytanie, wybrałem program który chce promować dodałem link wpisałem nazwę i mam ten link już gotowy, ten link który tam widnieje trzeba jeszcze skracać z maskowaniem czy to już program automatycznie zrobił za nas i ten link już wklejamy np na FB?


RE: Pytania początkującego - LeadMore - Igneel - 27-03-2015 11:14

jeżeli treść linku nie jest zablokowana to nie musisz skracać i możesz go normalnie wklejać, a jak zablokowany albo zależy Ci na tym żeby lepiej wyglądał to skracasz i zarabiasz Tongue


RE: Pytania początkującego - LeadMore - erykziele12 - 27-03-2015 17:14

Z tego co wiem to każdy link z leadmore ma bana u fb, trzeba skracać z maskowaniem.