Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Video - Suby czy Premium? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Video - Suby czy Premium? (/Temat-Video-Suby-czy-Premium-110364)



Video - Suby czy Premium? - Voldir - 12-03-2015 13:27

Chciałem zapytać osób które działają na programach Video w różnych serwisach. Na takim programie konwertuje Wam lepiej SMS Premium, gdzie użytkownik wie że to będzie kosztowało, tylko nie wie ile? Czy lepiej wychodzi Wam subskrypcja ? W SMS Premium to mam na myśli HC a suby to inne serwisy bo nie we wszystkich jest ta opcja. Zastanawiam się nad tym bo chciałbym troszkę zwiększyć konwersję i być może zmienić serwis na HotCash Smile

Wiem wiem że była już dyskusja nt. Suby vs. Premium ale chodzi mi typowo pod Player Smile


RE: Video - Suby czy Premium? - szykiryki - 12-03-2015 20:53

Rzadko promuje video, ale miałam taki epizod. Porównując leadmore i hotcash (na najwyższej stawce) znacznie lepiej wypadło HC. LM zyskowność w granicach 2%, hotcash 6-7% przy analogicznej liczbie UV.

Ogolnie rzecz biorąc premium wypadają zwykle lepiej niż suby, ale oczywiście to jest zależne od wielu czynników.
Nie pozostaje Ci nic innego, jak przeprowadzić własne testy Smile


RE: Video - Suby czy Premium? - rj7rad - 12-03-2015 21:16

Video masz na myśli filmy czy wszelakie streamy itp. ?
Dziś testowałem HC LiveStream365, stawka 9.50 - konwersja 0.20 przy 1k UV
Po ok 600uv i jeszcze 0 leadów zmieniłem linki na tradycyjny LM - konwersja 0.60% przy 3.5k uv


RE: Video - Suby czy Premium? - Voldir - 12-03-2015 21:25

Miałem na myśli typowo filmy Smile
Pytam bo czytałem że podobno M0 lepiej konwertuje niż MT Smile


RE: Video - Suby czy Premium? - prololex - 12-03-2015 23:25

Ja testowałem player na eforsie i do leadmore się nie umywa.
Na sms premiem wogóle leady nie wpadały.
Polecam posłuchać Szykiryki i samemu sprawdzić co będzie lepsze dla Ciebie.


RE: Video - Suby czy Premium? - Liromir - 12-03-2015 23:28

jeśli są to filmy pełnometrażowe to zdecydowanie M0, człowiek ma w głowie że jak wyśle SMS to coś dostanie, w tym wypadku film (patrz PPV itp), w przypadku MT od dawna się rozchodzi by nie podawac nr telefonu itd..


RE: Video - Suby czy Premium? - Lusek - 12-03-2015 23:41

A mnie lepiej wpadają suby nż premium. Na Leadmore mam około 5-6 pobrań przy 200 UU. Na HotCash już tak pięknie nie było.


RE: Video - Suby czy Premium? - Voldir - 13-03-2015 01:06

Dziękuję wszystkim za odpowiedź w tym temacie. W sumie to muszę przetestować chyba jednak HC i SMS Premium. Dobiję tylko 500 zł na LM żebym mógł wypłacić i podmienię swoje linki. Będę działał na stawce 6.5 zł. @[Liromir] masz rację. Ktoś kto wysyła sms'a, wie że coś dostanie. Widzę że zdania są podzielone i to na pewno zależy od programu jaki model płatności będzie lepiej konwertował. @[szykiryki] i @[rj7rad] dzięki za porównanie obu serwisów Smile