Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób zarobku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sposób zarobku (/Temat-Sposob-zarobku-110347)



Sposób zarobku - teezar - 11-03-2015 23:50

Moja sytuacja wygląda tak - mam stronę, która generuje dziennie dość dużo wyświetleń. Niestety tylko mały procent z odwiedzających decyduje się na SMSy premium, dlatego też rodzi się moje pytanie - jaki inny typ zarabiania $ nadaje się na strony z dużą ilością wyświetleń? Nie chcę nim zamieniać jednak SMSów premium, wolałbym to potraktować jako dodatkowy sposób na zarobek.
Myślałem nad jakimś adf.ly ale wiem, że to skutecznie odstrasza ludzi i rzadko kiedy osoby przeglądają dalej stronę.


RE: Sposób zarobku - zyga - 11-03-2015 23:57

Bez choćby szacunkowego określenia ile to jest "dużo wyświetleń" i w jakiej branży trudno cokolwiek powiedzieć.


RE: Sposób zarobku - teezar - 11-03-2015 23:59

Racja, dużo to pojęcie względne. Załóżmy, że 1k dziennie.


RE: Sposób zarobku - TeYroXOfficial - 12-03-2015 00:05

@[teezar]
Napisz ile masz dokładnie wejść, jaka tematyka strony etc. To coś Ci podpowiemy.


RE: Sposób zarobku - zyga - 12-03-2015 00:15

Na stronie producenta okrętów 1k to dużo na blogu kulinarnym czy rozrywkowym to mało.


RE: Sposób zarobku - teezar - 12-03-2015 00:17

1k wyświetleń dziennie, tematyka dobra. SMSy wysyła zaledwie kilka osób spośród tysiąca, więc zastanawiam się nad inną metodą.


RE: Sposób zarobku - TeYroXOfficial - 12-03-2015 00:25

możesz wgrać CPM'y od takich serwisów jak HotCPM.pl i Adcat.pl lecz szału nie będzie bo w obydwóch stawka to około 50gr na 1000wejść. Możesz też dać reklamy z PopAds.net ale zapewne odstraszysz tym ludzi. Ciężko dobrać reklamy pod taką tematykę.


RE: Sposób zarobku - Exodisss - 12-03-2015 06:13

A co z AdSense???

Możesz także wrzucić jakiś Program Partnerski typu Ceneo i mieć to z AdSense czy innymi reklamami


RE: Sposób zarobku - Admin - 12-03-2015 09:36

chociażby reklamy CPM, opcja szukaj na forum i znajdziesz parę serwisów które takie udostepniają.


RE: Sposób zarobku - cezar78 - 13-03-2015 22:19

Jeśli masz dużo obrazków to wrzucaj je na imagetwist i dawaj miniaturki na stronie, płacą chyba ponad dolara za 1000 klików z Polski albo jakiś pay per install np perinstallcash.com możesz promować aplikacje do FB , albo youtube downloadera, albo jakieś CPA - darmowy iPhone, w szkolnej niszy powinno dobrze konwertować, adgatemedia mają oferty na Polske za ponad 1$ i mają także link locker geotargetowany, także możesz na stronie umieścić jakiś premium content, użyć link lockera i ludzie żeby pobrać coś będą musieli wypełnić jakąś polską ankietę czy wysłać sms. Możesz także wgrywać pliki na uploading.com i dawać linki na swojej stronie, ludzie będą pobierać (bez ankiet ale mniejsze wynagrodzenie) a ty dostaniesz kasę