Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł (/Temat-Gwarantowany-bonus-od-65-zl-nawet-do-160-zl-110342)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - wiktor112233 - 21-03-2015 13:50

Wniosek złożony i teraz czekamy Huh


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - nitram - 21-03-2015 15:55

Prawidłowy wybór, jak tylko pojawią się kolejne promocje dam znać.


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - twardy - 22-03-2015 22:08

Mam problem... nie moge przejsc pierwszego kroku przy zakladaniu konta... wybieram weryfikacja online, klikam 'dalej' i nic sie nie dzieje. Ktos tez tak mial?


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - nitram - 23-03-2015 08:54

Wypróbuj inna przeglądarkę wyczyść cokies i wyłącz adblocka.
Jak pomoże to ok jak nie to stwórz nowe konto na komputerze, wchodzisz w panel sterowania dodaj nowe konto. Wylogowujesz się wchodzisz na to nowe konto i próbujesz jeszcze raz.
Daj znać czy pomoglem.


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - twardy - 23-03-2015 10:01

Probowalem z 4 roznych przegladarek, nawet na kartach incognito. Nawet na masyznie wirtualnej z linuxem + zupelnie nowe konto... tez nic.

Spojrzalem do neta i widze, ze nie tylko ja mam taki problem...

Cytat:Po dokonaniu rejestracji w programie nie mogę nacisnąć przycisku „Dalej” aby aktywować konto poprzez kuriera lub przelew 1 zł. Czy ktoś też ma taki problem? Ja i moi znajomi na różnych komputerach i różnych przeglądarkach. Bez adBlocka. :/



RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - nitram - 23-03-2015 10:05

Zaraz sprobuje i dam znac.


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - almich - 23-03-2015 10:22

(23-03-2015 10:01)twardy napisał(a):  Probowalem z 4 roznych przegladarek, nawet na kartach incognito. Nawet na masyznie wirtualnej z linuxem + zupelnie nowe konto... tez nic.

Spojrzalem do neta i widze, ze nie tylko ja mam taki problem...

Cytat:Po dokonaniu rejestracji w programie nie mogę nacisnąć przycisku „Dalej” aby aktywować konto poprzez kuriera lub przelew 1 zł. Czy ktoś też ma taki problem? Ja i moi znajomi na różnych komputerach i różnych przeglądarkach. Bez adBlocka. :/
Wczoraj miałem ten sam problem, widać chyba że system comperi.pl trochę kuleje, wczoraj nie mogłem przejść formularz 1 etap ani za pomocą kuriera ani online za pomocą przelewu. Próbowałem z wyłączonym adblockiem na różnych komputerach i przeglądarka i nic, dzisiaj w zasadzie przed chwilą spróbowałem jeszcze raz normalnie z linku który otrzymałem na pocztę wszedłem i bez problemu za pierwszym razem wybrałem potwierdzenie online, aż się sam zdziwiłem. Więc pozostaje próbować nie wiem może trzeba odczekać 24 h ? albo zwyczajnie jakaś awaria była.


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - twardy - 23-03-2015 11:20

Ok, poszlo, w koncu Smile


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - ostryy111 - 23-03-2015 13:12

Cześć! Smile

Mam pytanie, otworzyłem już konto. Czy otwierając lokatę muszę mieć potrzebne środki pieniężne na jej utrzymanie, muszę coś w niej ulokować? Jakie są warunki?

Pozdrawiam


RE: Gwarantowany bonus od 65 zł nawet do 160 zł - nitram - 23-03-2015 14:13

Min 1000 zł na 3 miesiące musisz ulokować, a dwa żeby otrzymać bonus 10 zł za otwarcie lokaty, musisz to zrobić z poziomu aplikacji mobilnej.
Co do informacji i problemów z wybraniem uruchomienia konta za pomocą online. To były jakieś problemy po stronie comperia.pl