Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Madroxx- Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Madroxx- Opinia (/Temat-Madroxx-Opinia-110312)



Madroxx- Opinia - Pawel1178 - 11-03-2015 15:36

Witam, jakiś czas temu nie pamiętam dokładnie kupowałem od użytkownika Madroxx aplikacje na fb z przed 1 maja które mają możliwość publikowania postów na tablicach osób, napisałem ugadaliśmy się wpłaciłem pieniądze aplikację otrzymałem, nie działała ona poprawnie dlatego napisałem do niego od razu z problemem no i coś tam zostało poustawiane jak trzeba w aplikacji i działała i publikowała posty, dlatego postanowiłem kupić kolejną od niego na zapas w razie jak by tą mi zbanowali bo jak wiecie jak była okazja na apki trzeba brać i się zabezpieczać Smile Tej 2 nie sprawdzałem bo skoro 1 działała i kupiłem ją od użytkownika ze stażem i z taką rangą myślałem, że nie zostałem wpuszczony w maliny. Kiedy 1 aplikacje mi zbanowali jakiś tydzień temu spróbowałem podpiąć tą 2 aplikacje od Madroxx'a no i klops. Aplikacja nie działa nie udostępnia postów i wyskakuje tylko 1 okienko podczas dołączania do aplikacji. Próbuje załatwić to z użytkownikiem Madroxx przez PW ale marnie to idzie rzadko kiedy odpisuje muszę dopominać się po 2-3 PW aby raczył odpisać 2 posty a ja nie będę bawił się w kotka i myszka zważając na fakt, że loguje się po kilka razy dziennie na forum a nie raczy odpisać. Dziś dostałem jednak wiadomość, że aplikacji nie przyjmie z powrotem bo napisałem po 2 miesiącach ... tylko co to za wymówka skoro apka nie ma daty ważności ? No ok ma do końca kwietnia ale jest marzec, w między czasie kupiłem jeszcze jedną aplikację od innego użytkownika i również przeleżała z apką Madroxxa na jednym koncie spory okres i ta apka odziwo działa wszystko jak należy i na niej teraz pracuje. Sugeruje, że zostałem oszukany i została mi wysłana aplikacja założona po 1 maja, z tego co mi wiadomo Madroxx już wysyłał złe aplikacje, również nie działające. A ja nie miałem potrzeby pisać i sprawdzać aplikacji wcześniej bo jak już pisałem myślałem, że takiemu użytkownikowi można ufać i nie trzeba było w tamtym okresie sprawdzać aplikacji. Przez PW nie udało by mi się do końca kwietnia załatwić tej sytuacji a więc założyłem temat tutaj i rozwiązać ten problem publicznie, bo na odpowiedź w temacie nie trzeba będzie długo czekać bo już niestety nie oleje tematu jak na PW Smile


RE: Madroxx- Opinia - Madroxx - 11-03-2015 22:34

Strasznie się dopominałeś bo napisałeś pierwszą wiadomość i po kilku godzinach następną, że niby jestem zalogowany a nie odpisuje, chociaż mnie fizycznie na forum nie było a później się w ogóle nie logowałem bo miałem ważniejsze sprawy. A na dane do logowanie musiałem czekać dzień bo na kogoś innego koncie apka była...

Apki były na moim "real" koncie i powstały dawno temu. Aplikację przed sprzedażą sprawdzałem i działała, tak samo jak pierwsza, której nie potrafiłeś skonfigurować to miałeś "problem" z działaniem.

No tak AnnaKa kupił ode mnie aplikacje, którą miałem na innym koncie i nie działała, więc anulowaliśmy transakcje. Ale nie po takim czasie, gdzie mogłeś coś z nią zrobić i np. Facebook nałożył blokadę.

Ode mnie tyle w tym temacie.


RE: Madroxx- Opinia - Pawel1178 - 12-03-2015 07:29

Potrafię spojrzeć na profil i zobaczyć kiedy byłeś ostatnio logowany i czy jesteś obecnie więc marna wymówka Smile Jeżeli sprawdzałeś i działała to powinna działać i teraz a nie działa, tak samo z pierwszą zawsze jak dostaje apkę nie trzeba nic konfigurować i się bawić w ustawieniach i włączać jakiś dodatkowych funkcji jak to było w przypadku z Twoją apką tylko po prostu konfigurowało się podstawowe ustawienia jak nazwę i dane do domeny i wszystko działało jak należy.
Sprawdzaliście od razu bo jak napisałem wyżej ja nie potrzebowałem jej sprawdzać bo kupiłem od Ciebie 2 aplikacje i miałem nadzieję, że nie zostane oszukany. Co mogłem z nią zrobić skoro po wejściu w nią ewidentnie widać, że nic na niej nie było robione, nie ma nabitych ludzi i nie ma statystyk, żeby tam jakikolwiek ruch był.


RE: Madroxx- Opinia - Mercz - 12-03-2015 13:06

Jakby nie patrzec, apki od tak FB nie blokuje. Tym bardziej sie nie przedawnia, wiec cos nie pasuje.


RE: Madroxx- Opinia - Pawel1178 - 12-03-2015 15:38

jak by FB od tak banowało apki za leżenie na koncie to by ludzie nie szukali i przede wszystkim nie było by aplikacji z przed 1 maja bo by zaraz byli sprzątane przez fb.