Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Znowu podwyżka w shopie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Znowu podwyżka w shopie ? (/Temat-Znowu-podwyzka-w-shopie-11029)



Znowu podwyżka w shopie ? - bamasera - 27-07-2010 23:15

Wchodzę dziś do shopa i co widzę ?
PSP 101014 P$
Xboox 100400 P$
PS3 100400 P$

Jak to możliwe że Xboox oraz PS3 które kosztuje 299$ jest za mniej P$ niż PSP króre kosztuje 199$ ?
Czy to jakiś błąd, żart ?


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - Silek - 27-07-2010 23:28

A sprawdź sobie gry do konsol. Kosztują tyle samo PTZ. Fajnie co nie ? Nie ma już nic sensownego do wzięcia w Shopie za same punkty bo jest to wręcz niewykonalne. I to na pewno nie jest błąd. Oni chcą byśmy punktami co najwyżej obniżali cenę, ale nigdy do zera bo oni chcą zarabiać a nie dawać za darmo.


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - Admin - 27-07-2010 23:37

(27-07-2010 23:28)Silek napisał(a):  A sprawdź sobie gry do konsol. Kosztują tyle samo PTZ. Fajnie co nie ? Nie ma już nic sensownego do wzięcia w Shopie za same punkty bo jest to wręcz niewykonalne. I to na pewno nie jest błąd. Oni chcą byśmy punktami co najwyżej obniżali cenę, ale nigdy do zera bo oni chcą zarabiać a nie dawać za darmo.

Gry juz tez podrozaly ff13 za 93k~ punktów, nie za ciekawie - pozostaje wierzyć że coś się zmieni.


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - Takahari - 27-07-2010 23:48

Jeśli dobrze zrozumiałem otwierają sklep dla international i dlatego ta podwyżka


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - Tech - 28-07-2010 00:07

Tak właściwie to nie jest to podwyżka, ale OBNIŻKA. Tyle tylko, że tak do 50% ceny, a potem to już poziomy PTZ są kosmiczne (mam 21k, a nie stać mnie na skina ^^). Lockerz po prostu uznało, że wyprowadza sklep z fazy BETA i w pełni wystartował. I tak oto mamy tutaj SKLEP Z OBNIŻKAMI (czyli to co miało być), a nie 24/7 PTZplace.

W ogóle chcecie jeszcze taki sklep dla Polski? Bo ja chyba podziękuję...


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - pitfromhell - 28-07-2010 00:17

A ja ich rozumiemSmile
Też bym wolał trzaskać hajs, niż rozdawać rzeczy nam za darmoSmile
Ale oczywiście jestem z Wami i przyłączam się do narzekań!

Je*** Sklep, Restocki górą!


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - jasiu589 - 28-07-2010 06:14

Lockerz schodzi na psy :/ , jak zwykle amerykanie wykupili co chcieli a teraz jak przymierzaja sie do otwarcia sklepu dla wszystkich dają takie ceny żeby każdy płacił


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - cpr - 28-07-2010 06:47

Ale to już chyba lekka przesada za Skin`a:
PTZ USED =
94078


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - Streetballer_kmn - 28-07-2010 23:06

Najpierw przyciągneli ludzi a potem pokazali oco im chodzi


[Obrazek: sniper_kmn.png]


RE: Znowu podwyżka w shopie ? - kreatywny - 28-07-2010 23:11

Rozumiałbym ich gdyby ceny w shopie były x4 ale to co jet teraz to jakas kpina na nic mnie nie stac ;/