Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwna wiadomośc na fb - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Dziwna wiadomośc na fb (/Temat-Dziwna-wiadomosc-na-fb-110277)

Strony: 1 2


Dziwna wiadomośc na fb - Damkofr - 10-03-2015 21:36

6 marca na rzadko odwiedzane fake konto przyszła mi taka wiadomość:

Czesc, poniewaz gardze osobami pracujacymi na lewo własnie zgłosiłem Ciebie, Twoja strone www , prawdziwy profil na facebooku jak i fałszywy w dwa miejsca :

[email protected]

[email protected]

Poniewaz kazde zgłoszenie musi byc sprawdzone, mam nadzieje ze szybo zweryfikuja czy prowadzisz działalnosc legalnie czy jak wiekszosc robisz poprostu lewizne, lewizna słono kosztuje, obys nie musiał sie o tym przekonac.


WTF? Podejrzewam że to jakiś troll, nie mogę odpowiedzieć na wiadomość.
Dostał ktoś coś takiego i w jakim celu gościu robi coś takiego?


RE: Dziwna wiadomośc na fb - damko123 - 10-03-2015 21:39

troll, wyczuł konkurencję i myśli że ktoś się przestraszy i nie będzie zarabiał na subach czy na czym tam zarabiasz; d


RE: Dziwna wiadomośc na fb - piotrekprorok - 10-03-2015 21:46

Też tak myślę. Prawdopodobnie osoba, która chce wyeliminować sobie konkurencję Wink


RE: Dziwna wiadomośc na fb - damko123 - 10-03-2015 21:49

w skrócie ***** trolli i robić swojeWink


RE: Dziwna wiadomośc na fb - armada23 - 10-03-2015 22:01

I ty sie wystraszyłeś Jerk hahaha Big Grin przecież moze cie podać nawet na policje i co z tego wszystko co robisz jest legalne (myślisz ze policja o tym nie wie? haha nie jeden pewnie tak dorabia Big Grin) btw nawet jak cie poda i ci przyjada to przeciez wszystko robisz legalnie przecież jest regulamin wyraznie napisany a to ze ktoś nie umie czytać i się na to godzi to twoja wina? Big Grin


RE: Dziwna wiadomośc na fb - aero2 - 10-03-2015 22:20

Olej go i zablokuj.


RE: Dziwna wiadomośc na fb - damko123 - 10-03-2015 22:21

nikt nie przyjechal, bo nikt nie jechal..Big Grin


RE: Dziwna wiadomośc na fb - Damkofr - 11-03-2015 00:33

Przecież ja się nie przestraszyłem ;D wiadomość odzczytalem 8 marca i olalem sprawę i zapomniałem. Dziś mi się przypomnialo to wstawiłem na forum ;d

Armada nie chodzi o to że subami skanuje bo tego nie robię nawet. Mu chodziło ze na czarno to robię czyli nie mam dg a powinienem mieć. Działam w ograniczonym gronie odbiorców więc szansa na to że US się tym zainteresuje jest bandziorów mała.


RE: Dziwna wiadomośc na fb - twardy - 11-03-2015 00:54

Obawiam sie, ze zgnijesz w sztumie za to Jerk


RE: Dziwna wiadomośc na fb - szykiryki - 11-03-2015 06:19

Nie przemyslal tej wiadomosci Wink. Tez z kontekstu odczytuje, ze nie mial na mysli spamu tylko brak rozliczania sie. W takim razie troche sie spalil, bo taki rzeczy to sie zglasza do US, a nie na policje ;p.
Nie musisz miec zreszta dg- smialo mozesz rozliczac sie ryczaltem czy na umowe o dzielo. Ja wszystkie umowy gromadze, bo juz raz dostalam wezwanko, ale z satysfakcja udowodnilam, ze nic na mnie nie maja Big Grin.
Edit.
A sorki doczytalam, ze ten pierwszy mail to chyba fiskus, choc adres dziwny Tongue. Sprawdzales czy takowy istnieje?

Mnie kiedys do skarbowki chciala podac nawet osoba z tego forum (nie zamierzalam robic zwrotu za sprzedany poradnik) wiec nie znasz dnia ani godziny Big Grin