Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Statyczna Treść domeny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Statyczna Treść domeny (/Temat-Statyczna-Tresc-domeny-110259)



Statyczna Treść domeny - Cebul - 10-03-2015 17:50

Witam, jestem początkujący jeśli chodzi o PPA, mam pytanie odnośnie treści strony. Załóżmy że chciał bym oferować jakiś "pojedynczy produkt" (bodajże nazywa się to mini nisza, lecz mogę się mylić). Posiadam domenę i chciał bym za jej pośrednictwem np. oferować darmowe konto do jakiejś gry / walutę do jakiejś gry, jednak nie był by to blog tylko strona którą np. promował bym za pośrednictwem portali społecznościowych. Wchodzisz, klikasz "odbierz nagrodę" wypełniasz survey'a "odbierasz nagrodę". Czy jest to opłacalne czy bez bloga nie mam co próbować?


RE: Statyczna Treść domeny - Ramzeslaw - 14-03-2015 15:42

Witam

Jestem tutaj nowy, ale doświadczenie w zarabianiu jako takie posiadam. Z reguły strona o statycznej treści to tzw. Landing Page, który jeśli dobrze jest zrobiony, konwertuje dużo lepiej od zwykłego bloga, gdyż "wymusza" na użytkownikach wykonanie jakiegoś działania. Minusem jest to że, nie możesz wrzucać na tą stronę kolejnych nisz, ale co do możliwości zarobku to jak najbardziej jest możliwy. Poczytaj sobie na temat tworzenia LP, rozmieszczania na stronie odpowiednich informacji i przycisków CTA Call to Action. Większość cenionych firm używa tego rodzaju stron, do promocji swoich produktów. Tak więc nie ma co się zastanawiać, tylko działać Smile

Pozdrawiam