Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Exodiss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Exodiss (/Temat-Dziennik-pracy-Exodiss-110251)

Strony: 1 2 3 4 5


Dziennik pracy Exodiss - Exodiss - 16-02-2016 22:20

@up dzięki Smile

No cos się zaczyna ruszać, wynik z dzisiaj :

[Obrazek: 1df13d43247eebaffe073b36740f9bd5.jpg]

Wysłane z G2.


RE: Dziennik pracy Exodiss - Exodisss - 18-02-2016 06:36

Mimo że jakoś idzie to jednak czuje pewien niedosyt, nie mam pomysłów jak zarobić więcej :/ Trzeba pomyśleć.

http://scr.hu/2hcx/1vm6n

Chybaże ktoś zechce pomóc :>

Konkretniejsze plany:


- dokończenie swojej strony WWW z real contentem (muzyka, wiersze własnej twórczości), jeżeli ktoś ma ochotę mi troszkę pomóc jak to zmonetyzować byłbym wdzięczny
- rozszerzenie działalności na FB, nie wiem Share to unlock lub jakaś apka, narazie nie mam pomysłu co konkretnie wybrać
- tworzenie stron WWW pod AdSense (szukam dobrych fraz)
- znalezienie sposobu na wykorzystanie pracowni komputerowych w szkole (jest 5) do celów czysto zarobkowych
- inwestycja (nie wielkich, ale) zarobionych pieniędzy z leadmore.pl

Za rok mogę robić prawko i chciałbym do tego czasu mieć odłożone jakieś środki żeby je zdać i kupić jakiś samochód więc jest to dla mnie duża motywacji.


RE: Dziennik pracy Exodiss - Bidbar96 - 24-02-2016 00:28

Jesli juz "pracujesz" na FB to staraj się dac ludziom to za co chcieli by zaplacic, to co jest im potrzebne. Nie sprawdzaja się tu fejs podgladacze itd. To wypalone - mocno. Jedyne na czym mozna bazowac to programy typu download lub pusta oferta. Wystarczy chocby poogladac telewizje, pomyslec o czym obecnie jest glosno (nie chodzi mi o Wałęse xD) o bardziej istotne rzeczy dla pospolitego czlowieka i jesli nie bedzie Cie gryzlo sumienie to ich wkrecaj.
Możesz stworzyc własny autorski "program" w pustej ofercie - rusz głową.
Mozesz stworzyc kilkanascie grup, powiedzmy, "dodajemy do znajomych" wrzucasz ze swoich fake kont oferte np fb time (na upartego, mowilem ze te programy wypalone) i dodajesz pozytywne komentarze z innych swoich fake kont. Negatywne usuwasz. Jesli chodzi o prace z fanpagami, 2 czy 3... to sie mija z celem. Tu trzeba poleciec na ilosc Wink Nie na jakosc, uwierz.
Rozejrzysz sie, procz subow fajnym sposobem na zarobek są sieci z grami, portmmo, funhub itd. Jesli chcesz napisz - troche Cie nakieruje jak na tym zarobic. Nie masz zadnych wydatków, jestes mlody, masz czas - nie zniechecaj się. Stwórz cos stablinego, co w przyszlosci bedzie generowalo stabilny dochód - z pewnoscią nie są to suby. Mowie o programach partnerskich z uzyciem blogow, np comperialead bankier.
No troche się rozpisalem, jesli bedziesz zainteresowany rozwinieciem tematu w danej kwestii odezwij się do mnie, jak bede mial czas to postaram się Cie nakierowac.


RE: Dziennik pracy Exodiss - full2000 - 12-08-2016 15:55

Ziomek ogarnij limit prywatnych wiadomości bo napisałeś do mnie "zapytanie" (wiesz w jakiej sprawie) a nie mogę Ci odpisać ... Smile

@Edit: Gościu znowu to samo... Najpierw zadajesz mi pytania na priv. a potem nie mogę Ci odpisać bo masz limit... facepalm