Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy Exodiss - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy Exodiss (/Temat-Dziennik-pracy-Exodiss-110251)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik pracy Exodiss - Exodisss - 16-03-2015 16:22

Sobota i niedziela raptem 2 zł z AdSense :/

Dzisiaj zapewne zacznę coś z leadami bo potrzebuje chociaż 50 zł sobie wypłacić na inwestycje.

Wynik wstawię jutro bądź dziś wieczorem


RE: Dziennik pracy Exodiss - MrocznyKILL - 16-03-2015 16:40

Powodzenia i wytrwałości życzęSmile


RE: Dziennik pracy Exodiss - Exodisss - 16-03-2015 20:55

Dzięki, jednak będzie ciężko niestety AdSense dzisiaj tylko 1.43 zł.


Czekam aż przyjdą startery do weryfikacji + mam już chyba 6-7 kont gotowe do spamu po dodaniu do 30-60 grup.

Myślę że jakiś hajs będzie od kwietnia i na ten czas się nastawiam bo zapewne wtedy też ruszą moje 2 strony.



Niestety nie wiem za co jeszcze mogę się łapać ://

-------------------------------------------------------------------------
MacBook Air
115/3000 PLN


RE: Dziennik pracy Exodiss - Exodisss - 18-03-2015 18:14

Nie idzie mi Sad Spamuje od ponad godziny na 2 kontach razem ok 35 grup i żadnego leada Sad

Poszukuje mentora za reffa, ktoś chętny pomóc ?


RE: Dziennik pracy Exodiss - Exodisss - 19-03-2015 07:54

Dobra, nie to nie Smile



Dzisiaj powinienem skończyć robić choć jedną stronę (mam 3, każda o całkiem innej tematyce i nie są to nisze) i zacząć testowo próbować mój sposób zarobku, przeglądałem forum to jeszcze nigdzie czegoś takiego nie było więc mam szanse coś na tym zarobić Smile

Jeśli się uda zrobić stabilne 50+ PLN dziennie to może zrobie jakiś poradnik za refa czy coś, zobaczymy :>

W każdym razie liczę że coś z tego będzie impreza


RE: Dziennik pracy Exodiss - Exodisss - 25-03-2015 06:47

No dobra, ostatni czas to kompletna lipa - wszystkie konta na Fb były poblokowane i nie mogłem nic zrobić.


Jakie są plany na dziś?

- spamowanie w łącznie ok 120 grupach z 3 kont którymi obecnie dysponuje
- założenie 1-2 kont na Facebooku
- założenie bloga oraz fanpage mojego nowego projektu

- lekka modernizacja ISTNIEJĄCEGO projektu, niestety AdSense stoi prawie na 0


Jeśli coś mi się uda zarobić to wrzucę posta pod koniec dnia, trzymajcie kciuki Smile


P.S. Ciężkie są początki nowicjusza :/


RE: Dziennik pracy Exodiss - misterzelek - 25-03-2015 07:40

Dasz radę Wink wystarczy pomyśleć nad tekstem


RE: Dziennik pracy Exodiss - elbowndg - 25-03-2015 07:40

No poczatki sa ciezkie niestety, ale widze ze juz sie rozmarzyles a 50+ pln dziennie i sprzedaz poradnika /olol


RE: Dziennik pracy Exodiss - Exodisss - 25-03-2015 07:57

55 PLN miałem pierwszego dnia na AdSense, drugiego ponad 33 zł, niestety teraz sporo spadło.


Myślę że 50 zł dziennie da się ogarnąć, interesuje mnie raczej autopilot ale muszę teraz się wspierać subami SMS żeby coś wpadło


RE: Dziennik pracy Exodiss - elbowndg - 25-03-2015 08:00

Tak jak mowisz MIALES 55zl jednorazowo z adsense a teraz to kwota 1.5zl albo 0 zauwazam tu regres nie progres ale pomyslnosci i wierze ze bedzie lepiej Wink