Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: Blog PPI (/Temat-Blog-PPI-110228)



Blog PPI - Adriann - 10-03-2015 07:36

Witam, mam pytanie posiadam bloga na blogspodcie łady layout,przystępna nazwa.I stąd moje pytania:
1.Ile najlepiej dziennie dowdawać postów ?
2.Po ilu postach zacznę zarabiać jakieś tam cęty ?


RE: Blog PPI - Adriano42 - 10-03-2015 07:42

1. Zależy ile masz czasu itp. Ja zarabiam dodając 1 post dziennie.

2. Możesz mieć nawet 1000 postów a nic nie zarobisz. Najpierw musisz bloga wypozycjonowac żeby mógł coś zarobić.


RE: Blog PPI - Kurus92 - 10-03-2015 07:45

1.Logiczne,że czym więcej na blogu popracujesz,tym efekty powinny być większe.
2.Pierwsze centy* wpadną Ci tylko wtedy,jak go dobrze rozreklamujesz,otagujesz etc.


RE: Blog PPI - full2000 - 10-03-2015 10:48

Na początek nie przesadzaj z ilością postów. Myślę że 2-3 dziennie. Ewentualnie możesz założyć kilka podobnych blogów.


RE: Blog PPI - Money. - 10-03-2015 14:47

Radziłbym Ci w ogóle nie bawić się w blogaspota i w inne darmowe blogi, ponieważ mogą Ci je w bardzo łatwo usunąć i trudniej z pozycjonowaniem go.

1. Tak jak wcześniej koledzy pisali ok. 3
2. Wszystko zależy od tego czy twoje posty będą unikalne i zawierały dobre przesłanie i najlepiej dowód działania.


RE: Blog PPI - NetCashRevenue - 10-03-2015 16:48

Postaw na swojej domenie. A jeśli chcesz nas promować, to hosting dostaniesz od nas za darmo.

http://zarabiam.com/Temat-Darmowy-hosting-od-NetCashRevenue-com-110077