Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skonfigurować konto youtube żeby zacząć zarabiać > - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak skonfigurować konto youtube żeby zacząć zarabiać > (/Temat-Jak-skonfigurowac-konto-youtube-zeby-zaczac-zarabiac-110225)



Jak skonfigurować konto youtube żeby zacząć zarabiać > - Defix24 - 10-03-2015 01:49

Witam wpadłem na pomysł żeby zacząć zarabiać na youtube z moich pomysłów na film.
Na youtube w zakładce studio twórców wszystkie zakładki przepatrzyłem i skonfigurowałem, lecz prosiłbym o poradę kogoś kto już dobrze skonfigurował konto na youtube lub ktoś kto na tym już zarabia. Konkretnie chodzi mi o to żeby ktoś mi powiedział jak to się robi ponieważ nie chcę natknąć się na taką sytuację że coś przeoczyłem a potem wyświetlenia poszły a ja nic na tym nie zarabiam, proszę o poradę.


RE: Jak skonfigurować konto youtube żeby zacząć zarabiać > - Admin - 10-03-2015 08:14

Ale co tu przeoczyć, póki co musisz zacząć od założenia partnerstwa z adsensem, agorą cursem czy innym takim. Bez tego złamanego centa nie dostaniesz. To co sobie ustawisz w ustawieniach yt najmniej wpłynie na ilość twoich wyświetleń. Poza tym zadaj sobie pytanie czy aby na pewno jest sens - ile wyświetleń mają twoje filmy na dzień dzisiejszy? są to całkowicie twojego autorstwa filmy czy sklejki z filmów z neta? tematyka?