Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? (/Temat-Jak-podpiac-domene-z-az-pl-pod-hosting-w-mintshost-com-110211)



Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? - olekn1 - 09-03-2015 21:15

Siema, tak jak w temacie, jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? Z góry dzięki za odpowiedź Smile


RE: Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? - rachman - 09-03-2015 21:32

Ustawić DNS-y? Tak najlepiej.


RE: Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? - olekn1 - 09-03-2015 21:42

@[rachman] No dobra, ale ustawić je na stronie az czy mintshost?

Na razie na az dałem opcję zewnętrznych DNS i na mintshost dodałem swoją domenę, dopisałem dns od az (ns1.az.pl, ns2.az.pl, ns3.az.pl) Tak będzie dobrze?


RE: Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? - rachman - 09-03-2015 21:57

na az ustaw dnsy minta. pamiętaj że trochę może potrwać nim się odświeży co trzeba i zacznie działać to prawidłowo. nie wiem jak formalnie ale chyba do 24 godzin może nawet to trwać, w praktyce zazwyczaj jest trwa to krócej.


RE: Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? - olekn1 - 15-03-2015 14:50

Odświeżam


RE: Jak podpiąć domenę z az.pl pod hosting w mintshost.com? - linoskoczek - 15-03-2015 21:46

Co odświeżasz? Przecież rachman podał Ci co masz zrobić.