Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie-komentarze jutub - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Pytanie-komentarze jutub (/Temat-Pytanie-komentarze-jutub-110210)



Pytanie-komentarze jutub - averegen - 09-03-2015 21:15

dlaczego jak napisze kontem A komentarz pod filmikiem i przeloguje sie na konto B i kontem B chce skomentowac to co napisalem na koncie A i tego komentarza w ogole nie widac? probowalem zmieniac ip i to nic nie dało. troche chaotycznie ale mam nadzieje, ze mnie rozumiecie Big Grin


Pytanie-komentarze jutub - Admin - 10-03-2015 08:16

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Pytanie-komentarze jutub - Majka - 10-03-2015 08:23

Bo dodajesz link do wypowiedzi


RE: Pytanie-komentarze jutub - Randydowd - 10-03-2015 14:31

Na moim yt widze ze niektore komentarze, które nie zawierają linków też są traktowane jako spam i chowane do mojej akceptacji. Przypuszczam, że chodzi o to. Spróbuj napisać inny komentarz (ogarnięty) i zobaczyć czy ci go nie schowa.


RE: Pytanie-komentarze jutub - vercom - 19-03-2015 14:50

też tak miałem i niestety nadal problemu nie rozwiązałem, linki w komentach rozbijałem, logowałem sie z różnych IP etc. ciągle nic, ale wystarczyło że usunąłem linki napisałem normalny komentarz i z innych kont już go widziałem, ale nie o to chodzi tylko o pakowanie komentarzy z linkami